پادویش

اولین هدفون با فناوری lossless audio معرفی شد

اولین هدفون با فناوری lossless audio معرفی شد

فناوری بزرگ بعدی که از هدفون ها انتظار داریم، فناوری lossless audio یا صدا بدون نقص است و در نهایت محصولی وجود دارد که واقعاً این را ارائه می‌دهد. این هدفون Unity نام داشته و توسط شرکت Hed، یک شرکت صوتی مستقر در سوئد، توسعه یافته است. این شرکت ناشناخته بوده، اما اولین کمپانی است که هدفون با فناوری lossless audio عرضه می کند.

 اساساً این فناوری از اتصال Wi-Fi برای رساندن صدای بدون نقص مستقیم به گوش استفاده می کند، چیزی که هدفون های سنتی با اتصال بلوتوث نمی توانند. در مقایسه با آهنگ‌هایی که در حال حاضر به آن‌ها گوش می‌دهیم، این آهنگ‌ها برای ذخیره داده‌ها فشرده می‌شوند و منجر به از دست رفتن داده‌های اصلی می گردد. با صدای بدون نقص، کیفیت صدای با کیفیت اصلی ارائه می شود.

هدفون بی سیم Unity از بلوتوث همراه با اتصال Wi-Fi پشتیبانی می کند و به درایورهای 40 میلی متری مجهز شده است. آنها همچنین دارای یک پورت USB Type-C هستند، بنابراین به عنوان هدفون سیمی نیز کار می کنند. علاوه بر این، شما همچنین می توانید موسیقی با وضوح بالا را ذخیره کرده زیرا هدفون دارای 16 گیگابایت حافظه داخلی است. این بدان معنی بوده که حتی زمانی که شبکه Wi-Fi در دسترس نیست، می توانید به موسیقی با کیفیت گوش دهید.

به گفته این شرکت، هدفون یونیتی می‌تواند از موسیقی بدون افت کیفیت تا 24 بیت/96 کیلوهرتز از طریق Wi-Fi پشتیبانی کند. Hed این فناوری صوتی را «استاندارد کامل وفاداری» می‌نامد و گفته می‌شود که «صدای بی‌سابقه و واقعاً بدون افت» را ارائه می‌دهد. این هدفون همچنین قابلیت حذف نویز را دارد و می‌تواند شش تا هشت ساعت با وضوح بالا یا گوش دادن از طریق بلوتوث کار کند.

هدفون بی سیم همچنین دارای مدیریت فعال صدای محیطی و EQ قابل تنظیم است. این برنامه با برنامه Player داخلی که می تواند به سرویس های موسیقی محبوب مانند Spotify، Soundcloud متصل شود، سازگار است. همچنین می توانید کتابخانه موسیقی خود را برای یک تجربه گوش دادن یکپارچه به برنامه وارد کنید.

هدفون بی سیم یونیتی دارای برچسب قیمت 2199 دلاری بوده که معادل 180000 روپیه است. اکنون می توانید آن را از getunity.com خریداری کنید، اما حمل و نقل فقط به کشورهای منتخب محدود می شود.

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : اولین هدفون با فناوری lossless audio معرفی شد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *