اولین عکس ها و تصاویر رسمی از نسخه ی جدید جیپ چروکی منتشر شد

جیپ چروکی

همان طور که در گذشته عکس ها و اطلاعاتی غیر رسمی و جاسوسانه مشخص کرده بود مدل ۲۰۱۹ ماشین شاسی بلند جیپ چروکی در نما و چراغ های جلو از طراحی جدید بهره برده است. با این که بیشتر شما عزیزان منتظر رونمایی نسخه ی ۲۰۱۹ این اتومبیل شاسی بلند در نمایشگاه بین‌ المللی اتومبیل آمریکای شمالی که در شهر دیترویت قرار است بر گزار شود بودیم، اما عکس هایی رسمی از این جیپ چروکی جدید قبل از این نمایشگاه که قرار است در تاریخ ۲۶ دی ماه این سال جاری برگزار شود، منتشر شد.

در این تصاویر رسمی ما شاهد دو مدل متفاوت از ماشین شاسی بلند جیپ چروکی هستیم، مدل قرمز رنگ این اتومبیل با توجه به گیره های بکسل در سپر جلو و چراغ های مه شکن بالای سپر، به احتمال زیاد نسخه ی تریل هاوک است. از سوی دیگر مدل نقره ای رنگ در سپر جلو جزئیات اضافه ای به همراه ندارد. اگر شما عزیزان بیشتر به این تصاویر بنگرید به نظر می رسد که نسخه ی تریل هاوک ارتفاع بیشتری دارد که نشان دهنده ی قابلیت های آفرود این نسخه از اتومبیل است.

جیپ چروکیهمان طور که در تصاویر پیش رو می بینید به لطف باز طراحی زیبای چراغ های جلو، نسخه ی ۲۰۱۹ اتومبیل جیپ چروکی ظاهری جذاب تر و پویا تری به خود گرفته است که در حال حاضر به مدل های دیگر خانواده ی جیپ مثل کامپس و گرند چروکی شباهت بیشتری دارد. البته تغییرات اعمال شده در قسمت پشت این اتومبیل به تبعات کمتر دیده می شود.

مقامات بلند پایه ی کمپانی محبوب جیپ فقط به انتشار این تصاویر بسنده کرده است و از تغییرات اعمال شده در مشخصات فنی این اتومبیل حرفی به میان نیاورده است ولی در این بین حرفایی از اینکه این مدل دارای سیستم بهینه سازی مصرف سوخت است به میان آمده است.

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید….

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : اولین عکس ها و تصاویر رسمی از نسخه ی جدید جیپ چروکی منتشر شد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *