اولین آپدیت نرم افزاری گلکسی اس 24 در مناطق بیشتری منتشر می‌شود

اولین آپدیت نرم افزاری گلکسی اس 24 در مناطق بیشتری منتشر می‌شود

شرکت سامسونگ پیشتر اولین آپدیت نرم افزاری سری گلکسی اس 24 را منتشر کرد و اکنون این آپدیت به مناطق بیشتری رسیده تا دردسترس کاربران بیشتری قرار گیرد و بتوانند آن را دریافت کنند.

این بروزرسانی در کشورهای اروپایی با نسخه سیستم عامل S92xBXXU1AXB5 و حجم دانلود 746.5 مگابایت منتشر می شود. در روزهای آینده باید به بازارهای بیشتری برسد. این به‌روزرسانی یک آپدیت مهم است، زیرا به برخی از مشکلاتی که مشتریان با تجربه داشتند، می‌پردازد.

سامسونگ یک مشکل بزرگ در مورد نمایشگرهای جدید گلکسی S24، S24+ و S24 Ultra را برطرف کرده است، واضح بودن محتوای روی صفحه یا عدم وجود آن. گوشی‌های سامسونگ به کاربر این امکان را می‌دهند که بین رنگ‌های نمایشگر طبیعی و واضح جابه‌جا شود، اما جدای از آن، تنظیمات واضح در سری گلکسی S24 به اندازه تنظیمات طبیعی کسل‌کننده است.

پس از به‌روزرسانی، کاربران گلکسی S24 می‌توانند به تنظیمات نمایشگر رفته و با تنظیم گزینه جدید «Vividness» که برای نمایه نمایشگر زنده اضافه شده است، انتخاب کنند که نمایشگر چقدر زنده باشد.

سامسونگ همچنین بهبودهای زیادی در تجربه دوربین ایجاد کرده است. کیفیت تصویر هنگام گرفتن صحنه ها با منبع نور روشن در پشت سوژه اکنون بهتر است و نوردهی هنگام عکسبرداری در داخل خانه بهبود یافت. تصاویری که در حالت شب گرفته شده اند اکنون تعادل و اشباع سفیدی بهتری دارند و تصاویر حالت غذا به لطف رنگ های تقویت شده جذاب تر به نظر می رسند.

برخی از پیشرفت‌ها منحصر به Galaxy S24 Ultra هستند، مانند افزایش وضوح متن در سطوح زوم بالا و ویدیوهای واضح‌تر از دوربین‌های عقب. سامسونگ همچنین وضوح و جزئیات را در عکس‌های سوژه‌های انسانی که در مدل Ultra گرفته‌اند، افزایش داده است.

در دیگر خبرها چند روز پیش، سامسونگ اعلام کرد که با به‌روزرسانی نرم‌افزاری جدید، چندین پیشرفت را در سری گلکسی اس 24 به ارمغان خواهد آورد. گزارش شده که این به‌روزرسانی در تاریخ 22 فوریه منتشر خواهد شد. البته سامسونگ این آپدیت را زودتر از زمان اعلام شده منتشر کرد و جدیدترین به‌روزرسانی گلکسی اس 24 در حال حاضر در کره جنوبی در دسترس است.

گلکسی اس 24 آپدیت بیشتری دریافت می کند

اولین آپدیت نرم افزاری گلکسی اس 24 در مناطق بیشتری منتشر می‌شود

اکنون، این شرکت تمام پیشرفت‌های مرتبط با دوربین را که در به‌روزرسانی جدید گنجانده شده است، شرح داده است. به گفته ناظر رسمی دوربین از سامسونگ، این شرکت از زمان معرفی سری گلکسی اس 24 از کانال های مختلف بازخورد جمع آوری کرده است. شرکت سپس بازخوردها را بازتاب داد و برای حل مشکلات مربوط به دوربین و نمایشگر کار کرد. با به‌روزرسانی فوریه 2024 که امروز در کره منتشر شد، سامسونگ کیفیت کلی تصویر دوربین را بهبود بخشید.

بیشتر بخوانید  گوشی Galaxy A15 5G دارای پردازنده قدرتمند

هنگام استفاده از حالت وضوح بالا، روشنایی تصاویر را در صحنه ها با منبع نور پس زمینه با شدت بالا تنظیم می کرد. همچنین وضوح متن را هنگام استفاده از سطوح زوم بالا بهبود بخشید، اما این بهبود فقط برای Galaxy S24 Ultra در دسترس است. وضوح و کیفیت تصویر ویدیوها هنگام ضبط ویدیو با استفاده از دوربین های پشتی Galaxy S24 Ultra بهبود یافته است.

سامسونگ گفته که نوردهی مناطق تاریک را در صحنه هنگام عکسبرداری در داخل خانه نیز بهبود بخشیده است. علاوه بر این، جزئیات و وضوح سوژه های انسانی را در یک صحنه افزایش داد. با این حال، هر دو این بهبودها فقط برای Galaxy S24 Ultra قابل اجرا هستند. حالت Food Mode در سری گلکسی اس 24، سامسونگ رنگ‌ها را بهبود داده است تا تصاویر را جذاب‌تر نشان دهد.

این شرکت همچنین اشباع رنگ ها و تعادل سفیدی تصاویر گرفته شده در حالت شب را افزایش داده است. سامسونگ می‌گوید که ضبط سوژه‌های متحرک سریع را در صحنه‌ها با نور پس‌زمینه برای دوربین‌های پشتی گلکسی اس 24 اولترا نیز بهبود بخشیده است. رنگ‌ها و نوردهی سوژه‌ها (گل‌ها، افراد و حیوانات خانگی) نیز در تصاویر ثابت گرفته‌شده با استفاده از Galaxy S24 Ultra بهبود یافته‌اند.

پیشرفت ها فقط با ثبت لحظات متوقف نمی شوند. سامسونگ همچنین تجربه تماشای تصاویر و ویدیوها را پس از ثبت آنها با گلکسی اس 24 بهبود بخشیده است. این شرکت می گوید که کیفیت تصویر را هنگام بزرگنمایی در داخل برنامه گالری برای تصاویر گرفته شده با فرمت DNG با استفاده از برنامه Expert RAW بهبود بخشیده است.

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : اولین آپدیت نرم افزاری گلکسی اس 24 در مناطق بیشتری منتشر می‌شود

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *