آنتی ویروس پادویش

انقلابی در صنعت: هوندا ون برقی جدید خود را معرفی کرد

انقلابی در صنعت تحویل: هوندا ون برقی جدید خود را معرفی کرد

عرضه ون های برقی سایز میکرو توسط هوندا: تحویل کالا با آلایندگی صفر

هوندا موتور در ماه اکتبر فروش ون برقی جدید خود را برای صنعت تحویل ژاپن آغاز می‌کند.

این ون جدید که در دسته خودروهای کی (Kei Car) قرار می‌گیرد، بردی معادل 245 کیلومتر دارد و برای مصارف درون‌شهری و جابجایی کالا در مناطق حومه‌ای ایده‌آل خواهد بود. عرضه این ون برقی در حالی انجام می‌شود که هوندا در سال آینده قصد دارد نسخه سواری برقی کی را نیز به بازار عرضه کند.

بازار خودروهای کی در ژاپن از اهمیت بالایی برخوردار است و هوندا با مدل N-Box سهم قابل توجهی از این بازار را در اختیار دارد. خودروهای کی به دلیل مصرف سوخت پایین و قیمت مناسب، در بین مشاغل و خانوارهای ژاپنی محبوبیت زیادی دارند و برای حمل و نقل محصولات کشاورزی، بسته‌ها و سایر کالاها به طور گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرند.

عرضه ون برقی هوندا چند ماه پس از تاخیر در عرضه ون الکتریکی تویوتا به دلیل مشکلات ایمنی در دایهاتسو، شریک تویوتا در این پروژه، صورت می‌گیرد. میتسوبیشی موتورز نیز در دسامبر سال گذشته از ون برقی Minicab خود رونمایی کرده بود.

ورود هوندا به بازار ون‌های برقی سایز میکرو می‌تواند رقابت را در این بخش افزایش دهد و به نفع مصرف‌کنندگان باشد. انتظار می‌رود با عرضه این ون‌های برقی، شاهد کاهش آلایندگی و مصرف سوخت در صنعت حمل و نقل ژاپن باشیم.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : انقلابی در صنعت: هوندا ون برقی جدید خود را معرفی کرد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *