پادویش

انتشار پچ امنیتی ماه مارس برای سری گلکسی اس 23/22/21/20

انتشار پچ امنیتی ماه مارس برای سری گلکسی اس 23/22/21/20

Google هر ماه یک به‌روزرسانی جدید برای تلفن‌های Pixel با وصله‌های امنیتی و رفع اشکال ارائه می‌کند. به طور معمول، به‌روزرسانی در اولین دوشنبه ماه کاهش می‌یابد، اما وضعیت برای ماه سوم سال 2023 کمی متفاوت است. اگرچه بولتن امنیتی اندروید مارس 2023 اوایل این هفته منتشر شد و دومین پیش‌نمایش توسعه‌دهنده اندروید 14 با جدیدترین نسخه ارائه شد. SPL، گوگل هنوز به روز رسانی را از طریق کانال پایدار ارائه نکرده است.

از آنجایی که کاربر پیکسل هستید، فکر می‌کنید تلفن‌های گوگل در خط مقدم دریافت وصله‌های امنیتی هستند. اما همیشه اینطور نیست، زیرا سامسونگ به‌طور مداوم به‌روزرسانی‌های ماهانه دستگاه‌های خود را پیش از گوگل ارائه می‌کند. و همین داستان با پچ امنیتی مارس نیز تکرار می شود. OEM کره ای قبلاً وصله های امنیتی مارس 2023 را برای سری گلکسی S23، S22، S21 و S20 منتشر کرده است.

در چندین کشور اروپایی، نسخه جهانی Galaxy S23 پچ‌ست امنیتی مارس 2023 را با نسخه سیستم عامل S91xBXXS1AWBM دریافت می‌کند. علاوه بر این، سامسونگ این وصله ها را برای مدل های بین المللی گلکسی S22، S21 و S20 در سراسر اروپا به ترتیب در قالب نسخه نرم افزاری S90xBXXU3CWBE، G99xBXXS6EWBB و G98xBXXSFHWB1 در دسترس قرار داده است. این شرکت همچنین بولتن امنیتی خود را به‌روزرسانی کرده است تا بتوانید درباره رفع‌های امنیتی موجود بیشتر بخوانید.

به روز رسانی ها باید در روزهای آینده راه خود را به بازارهای بیشتری باز کنند. اگر تا به امروز اعلان OTA را در تلفن خود دریافت نکرده اید، می توانید با مراجعه به بخش به روز رسانی نرم افزار در برنامه تنظیمات، آن را به صورت دستی بررسی کنید.

توجه داشته باشید که سامسونگ به‌روزرسانی را به صورت مرحله‌ای عرضه می‌کند و ممکن است مدتی طول بکشد تا در دستگاه شما نمایش داده شود. با این حال، می‌توانید از صف انتظار رد شوید و نسخه جدید را همین حالا با فلش دستی آن در دستگاه گلکسی خود نصب کنید.

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : انتشار پچ امنیتی ماه مارس برای سری گلکسی اس 23/22/21/20

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *