پادویش

انتشار تصویر رندر گوشی HONOR 80 GT

انتشار تصویر رندر گوشی HONOR 80 GT

شرکت آنر هر ماه نسل جدیدی از گوشی های هوشمند رده میانی و نیمه پرچمدار خود را معرفی و عرضه می کند. در این بین بزودی باید شاهد معرفی یک مدل جی تی حرفه ای باشیم.

فرادرس

در ماه نوامبر ، Honor مجموعه ای از تلفن های هوشمند جدید در چین را تحت سری Honor 80 معرفی کرد. این ترکیب Honor 80 ، Honor 80 Pro و Honor 80 SE را به ارمغان می آورد. اکنون ، این شرکت در حال آماده سازی برای اضافه کردن چهارمین ورودی به ترکیب ، Honor 80 GT است.

نام “GT” در صنعت پیر می شود و اغلب برای تلفن های نسخه بازی می آید. به نظر می رسد این مورد برای Honor 80 GT که انتظار می رود مشخصات سطح بالا و “طراحی ویژه” را به همراه داشته باشد. این شایعات به پرتاب در تاریخ 26 دسامبر اشاره می کنند. پیش از آن تاریخ ، دستگاه گواهی 3C را تصویب کرده است.

Honor 80 GT گواهینامه اجباری چین (3C) را در کنار نسخه جدید Pro تصویب کرد. Honor 80 GT دارای شماره مدل AGT-AN00 است ، در حالی که Pro جدید دارای نام ANB-AN00 است. ممکن است تعجب کنید که نکته نسخه جدید Pro چیست ، درست است؟ خوب ، این یک نوع با طراحی صفحه تخت است. در صورتی که از منحنی های اصلی Pro راضی نباشید ، به زودی قادر خواهید بود یک نوع را با یک صفحه تخت بگیرید. ما فرض می کنیم این نسخه برای ارگونومی در اینجا نیست ، ممکن است ارزان تر از نسخه استاندارد باشد.

با بازگشت به نقطه ، 3C پشتیبانی سریع شارژ 66W از Honor 80 GT را تأیید می کند که واقعاً تعجب آور نیست. طبق این شایعات ، GT نسخه زیر مجموعه ای از Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1. را بسته بندی می کند. این همان نوع در 80 Pro معمولی است. در حقیقت ، به نظر می رسد که این نوع جدید در بین مارک ها به عنوان یک قیمت جدید مقرون به صرفه در محدوده پرچمدار گرایش پیدا می کند. در حال حرکت ، Honor 80 GT یک صفحه نمایش Full HD+ را با حداکثر 144 هرتز از نرخ تازه سازی بسته بندی می کند. این دستگاه احتمالاً با یک برش سوراخ پانچ برای طراحی می چسبد.

طبق نشت ، افتخار در حال برنامه ریزی یک رویداد برای 26 دسامبر در چین است. این شرکت 80 Pro ، Honor 80 GT و یک تبلت جدید Pad V8 Pro را ارائه می دهد. بنا بر گزارش ها ، این کشور با MediaTek Dimchens 8100 SoC همراه است. طبق شایعات ، قرص اولین قرص IMAX Enhanced خواهد بود. با این حال ، این میزان کندتر از تلفن ها با نرخ 33W است. این رایانه لوحی به رنگ آبی و نارنجی خواهد آمد.

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : انتشار تصویر رندر گوشی HONOR 80 GT

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *