پادویش

انتشار تصویر رندر ساعت Ticwatch Pro 5 موبوی

انتشار تصویر رندر ساعت Ticwatch Pro 5 موبوی

رندرهای ادعایی از Mobvoi TicWatch Pro 5 که هنوز منتشر نشده است، منتشر شده است. نام ساعت هوشمند نشان می دهد که Mobvoi در حال رد شدن از یک مرحله از تکامل سری TickWatch Pro است. رندرها نشان می‌دهند که این ساعت هوشمند از چیپست جدید کوالکام بهره می‌برد.

فرادرس

Mobvoi یکی از اولین برندهایی بود که تأیید کرد که از جدیدترین تراشه های کوالکام برای پوشیدنی ها استفاده خواهد کرد. خط تولید جدید جولای گذشته معرفی شد و TicWatch Pro 5 جدید با این تراشه عرضه خواهد شد. هنوز نام رسمی برای این ساعت هوشمند وجود ندارد، اما یک افشاگر Kuba Wojciechowski به نام Pro 5 اشاره کرده است.

رندر TicWatch Pro 5 برخلاف تکرارهای قبلی، طراحی جدید صفحه ساعت با یک تاج را نشان می دهد. دارای یک صفحه چرخان و یک دکمه فلاش در بالای آن است. با این حال، ساعت جدید سایر جنبه های طراحی مدل های قبلی TicWatch Pro را حفظ کرده است. این ساعت دارای بافت سفارشی در اطراف قاب است و بند ساعت مانند مدل‌های قبلی Mobvoi از سیلیکون سخت ساخته شده است.

افشاگر اشاره می کند که Mobvoi می تواند به عرضه عمومی ساعت هوشمند جدید نزدیک باشد. در حالی که هنوز هیچ جزئیات رسمی از Mobvoi وجود ندارد، انتظار می‌رود که TicWatch Pro 5 یک موفقیت بزرگ باشد. چند ساعت هوشمند در حال حاضر با Snapdragon W5+ که از فرآیند 4 نانومتری ساخته شده است، راه اندازی شده اند. Snapdragon W5+ نسبت به تراشه‌های قدیمی‌تر در مدیریت انرژی کارآمدتر است و تا 50 درصد عملکرد باتری را ارائه می‌دهد. همچنین 30 درصد کوچکتر از Snapdragon Wear 4100+ است.

مشخصات کامل، قیمت و اطلاعات در دسترس بودن ساعت هوشمند Mobvoi در اواخر سال جاری منتشر خواهد شد. پشتیبانی Wear OS 3 همچنین TicWatch Pro 5 را در جایگاه بالاتری قرار می دهد، زیرا یکی از اولین دستگاه هایی است که روی سیستم جدید اجرا می شود.

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : انتشار تصویر رندر ساعت Ticwatch Pro 5 موبوی

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *