پادویش

انتشار تصویر جدید ساعت گوگل Pixel Watch 2

انتشار تصویر جدید ساعت گوگل Pixel Watch 2

به رویداد سالانه گوگل نزدیک می شویم که در آن غول جستجو از نسل بعدی گوشی های هوشمند سری Pixel 8 و Pixel Watch 2 رونمایی می کند. در چند روز اخیر، افشای اطلاعات و شایعات اطلاعات کاملی را در مورد دستگاه های پیکسل 8 فاش کرده است. اکنون Pixel Watch 2 در یک ویدیوی تبلیغاتی لو رفته رویت شده است که جزئیات کلیدی آن را تأیید می کند.

گوگل Pixel Watch 2 پیشتر تأیید شده است که طراحی مشابه مدل قبلی خود دارد. این دستگاه دارای استاندارد IP68 و مقاومت در برابر آب 5 ATM است. در یک گزارش جدید، Kamila Wojciechowska یک ویدیوی تبلیغاتی از ساعت هوشمند را به اشتراک گذاشته که نشان می دهد در مقایسه با مدل سال گذشته دارای ویژگی های بیشتری خواهد بود.

این گزارش می افزاید که Pixel Watch 2 به سنسور ضربان قلب چند مسیره Fitbit برای اندازه گیری دقیق و قوی ضربان قلب حتی در هنگام ورزش شدید مجهز می شود. ویدئوی تبلیغاتی نیز وجود سنسور دمای پوست را تایید می کند. یک cEDA (فعالیت الکترودرمال) وجود خواهد داشت. گفته می شود این دستگاه پوشیدنی از سیستم مدیریت استرس Fitbit برای تشخیص استرس در بدن کاربر استفاده می کند. از کاربران خواسته می شود حالت فعلی خود را ثبت کنند و پیشنهاداتی ارائه دهند. همچنین قادر به ردیابی سرعت خواهد بود.

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، گوگل Pixel Watch 2 دارای ویژگی های ایمنی پیشرفته ای است. ویدیوی تبلیغاتی مجدداً تأکید می‌کند که ویژگی «بررسی ایمنی» تلاش می‌کند تأیید کرده که کاربر خوب است و اگر پاسخ ندهد، مخاطبین اضطراری او از موقعیت مکانی او مطلع می‌شوند. اشتراک‌گذاری اضطراری مکان کاربر را نیز با مخاطبین مورد اعتماد به اشتراک می‌گذارد. ادعا می شود که این ساعت هوشمند با فعال کردن قابلیت AOD، بیش از 24 ساعت عمر باتری دارد. ویدیوی تبلیغاتی همچنین اشاره می‌کند که Pixel Watch 2 در بند اسپرت باریک و فعال فلزی عرضه می‌شود.

گوگل Pixel Watch 2 از راه می رسد

در دیگر خبرها گوگل سال گذشته ساعت هوشمند پیکسل واچ خود را عرضه کرد و این ساعت یک انتخاب محبوب برای کاربران اندرویدی بود. اما یک نقطه ضعف بزرگ وجود دارد: اگر صفحه نمایش پیکسل واچ شما خراب شود، گوگل نمی تواند آن را به طور رسمی تعمیر کند.

بیشتر بخوانید  مشخصات کلیدی نهایی Pixel 7a گوگل فاش شد

گوگل تایید کرده است که نمایشگر پیکسل واچ قابل تعمیر نیست. این بدان معناست که اگر به طور تصادفی به صفحه نمایش خود آسیب وارد کنید، باید کل دستگاه را تعویض کنید. امتناع گوگل از تعمیر صفحه نمایش ترک خورده پیکسل واچ با انتقادات گسترده ای مواجه شده و کاربران به Reddit و صفحه پشتیبانی گوگل شکایت می کنند. TheVerge یک کپی از مکالمه بین یک مشتری و پشتیبانی Google به دست آورد که در آن به مشتری گفته شد که این شرکت “هیچ مرکز تعمیر یا مرکز خدماتی” برای Pixel Watch ندارد.

صفحه گارانتی سخت افزار گوگل نیز مشخص می کند که صفحه نمایش های ترک خورده پوشش داده نمی شوند. علاوه بر این، سخنگوی گوگل به TheVerge تایید کرد که این شرکت در حال حاضر هیچ گزینه ای برای تعمیر پیکسل واچ ندارد. این سخنگو توضیح داد: گوگل به طور رسمی صفحه نمایش های جایگزین پیکسل واچ را نمی فروشد و گزینه های شخص ثالث نیز در دسترس نیستند. علاوه بر این، ضمانت محدود Pixel Watch آسیب های ناشی از سقوط یا ضربه های تصادفی را پوشش نمی دهد.

این عدم قابلیت تعمیر بسیاری از دارندگان پیکسل واچ را ناامید کرده است، آنها از شبکه‌های اجتماعی برای شکایت از شکستگی صفحه‌نمایش و ناتوانی گوگل در کمک کردن شکایت کرده‌اند. یکی از Redditor نوشت: “من ساعت پیکسل خود را رها کردم و صفحه نمایش ترک خورد.”

“من با پشتیبانی گوگل تماس گرفتم و آنها گفتند که نمی توانند به من کمک کنند.” گوگل با iFixit برای تعمیرات پیکسل شریک است و iFixit حتی راهنمای نحوه جایگزینی صفحه نمایش ترک خورده پیکسل واچ را منتشر کرده است. با این حال، iFixit صفحه نمایش های جایگزین نمی فروشد، بنابراین دارندگان پیکسل واچ باید یک پیکسل واچ دست دوم را برای یک قطعه جایگزین بخرند.

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : انتشار تصویر جدید ساعت گوگل Pixel Watch 2

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *