انتشار تصاویر زنده از گوشی پیکسل 9 پرو

انتشار تصاویر زنده از گوشی پیکسل 9 پرو

شرکت گوگل در پاییز 2024 از سری گوشی پرچمدار پیکسل 9 در چندین مدل رونمایی خواهد کرد. در این بین باید به گوشی پیکسل 9 پرو اشاره کرد.

ما رندرهای هر سه دستگاه را دیده‌ایم و اکنون تصاویر واقعی پیکسل 9 پرو به صورت آنلاین ظاهر شده‌اند. این تصاویر که توسط یک وب سایت روسی به نام Rozetked به اشتراک گذاشته شده، ظاهراً طراحی پیکسل 9 پرو را در کنار برخی مشخصات احتمالی به نمایش می گذارد.

اول از همه، گوشی از نظر فرسودگی در تصاویر کمی بدتر به نظر می رسد، با ترک های قابل مشاهده در پشت. اما آنها هنوز هم چیزهای زیادی در مورد دستگاه فاش می کنند. در مقایسه با آیفون 14 پرو مکس با صفحه نمایش 6.7 اینچی، این پیکسل کوچکتر به نظر می رسد و نشان می دهد که می تواند یک صفحه نمایش 6.1 اینچی باشد. چیزی که به شدت به Pixel 9 Pro بودن آن اشاره می کند، نصب دوربین سه گانه آن در پشت است.

پیکسل 9 معمولی مانند مدل قبلی خود از تنظیمات دوربین دوگانه استفاده می کند، در حالی که گفته می شود پیکسل 9 XL دارای تنظیمات دوربین سه گانه و صفحه نمایش 6.7 اینچی است. بنابراین تصویر لو رفته مطمئناً شبیه به پیکسل 9 پرو است. با این وجود، یک تصویر گوشی را در حالت بوت سریع نشان می‌دهد و نام رمز آن «caiman» و برخی مشخصات کلیدی را نشان می‌دهد. این جزئیات با گزارش‌های قبلی که این اسم رمز را با پیکسل 9 پرو مرتبط می‌کردند مطابقت دارد.

جالب اینجاست که اطلاعات فاش شده حکایت از ارتقای بزرگ رم برای 9 پرو دارد. این دستگاه دارای 16 گیگابایت رم LPDDR5 است که یک جهش از حداکثر ظرفیت 12 گیگابایتی پیکسل 8 پرو است. به نظر می رسد که حافظه داخلی تنها 128 گیگابایت باقی خواهد ماند. عکس های بیشتر از گوشی نمای 360 درجه ای از گوشی ارائه می دهد. به نظر می رسد این طراحی دارای ضلع های صاف است که جلو و عقب را با یک انحنای صاف ملاقات می کند.

یک بریدگی در بالا وجود دارد، احتمالاً برای آنتن mmWave، شبیه به Pixel 8 Pro. توجه به این نکته مهم است که اینها نشت هستند. در حالی که آنها با رندرهای قبلی مطابقت دارند، عاقلانه است که محتاط باشیم.

در دیگر خبرها گوگل پیشتر هوش مصنوعی Gemini 1.5 Pro خود را در نسخه پیش نمایش منتشر کرد. نسخه ای که ویژگی های قابل توجهی داشته و نیاز مخاطب را برآورده می کند.

بیشتر بخوانید  اشتراک Google One اکنون با VPN برای همه طرح‌ها همراه است

گوگل مدل هوش مصنوعی (AI) خود را با بزرگترین پنجره زمینه، Gemini 1.5 Pro در روز سه شنبه در پیش نمایش عمومی معرفی کرد. این غول فناوری برای اولین بار در ماه فوریه مدل هوش مصنوعی را معرفی کرد و تا دو ماه آینده در استودیوی هوش مصنوعی گوگل در دسترس بود تا توسعه دهندگان آن را امتحان کنند. در حال حاضر، برای امتحان کردن در دسترس کاربران است. علاقه مندان همچنین می توانند کلیدهای API را برای ساخت با استفاده از مدل زبان بزرگ (LLM) ایجاد کنند یا به آنها دسترسی پیدا کنند. در باز کردن آن برای عموم، این غول فناوری چندین قابلیت جدید را نیز در Gemini 1.5 Pro قرار داده است.

مدل هوش مصنوعی در پیش نمایش عمومی در رویداد سالانه Google Cloud Next این شرکت معرفی شد. نسخه استاندارد Gemini 1.5 Pro دارای یک پنجره زمینه 128000 توکن است. در مقایسه، Gemini 1.0 دارای یک پنجره زمینه 32000 توکن بود. نوع خاصی از مدل نیز وجود دارد که با یک پنجره زمینه عظیم از یک میلیون توکن همراه است. نشانه‌ها واحدهای اولیه داده‌ها هستند که می‌توانند به صورت هجاها، کلمات یا زیربخش‌های کلمات درک شوند. پنجره زمینه مقدار اطلاعاتی است که یک مدل هوش مصنوعی می تواند بر اساس کلمات کلیدی موجود در اعلان، برای یافتن اطلاعات مرتبط به آن دسترسی داشته باشد.

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : انتشار تصاویر زنده از گوشی پیکسل 9 پرو

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *