پادویش

انتشار اندروید 13 برای گوشی Redmi Note 10S

انتشار اندروید 13 برای گوشی Redmi Note 10S

انتشار بروزرسان MIUI 14 شیائومی برای محصولات این شرکت به صورت آهسته صورت گرفته، به شکلی که این شرکت از اکثر رقبا عقب مانده است. این کمپانی اخیرا جدیدترین نسخه MIUI را برای گوشی های Redmi Note 12 Pro منتشر کرده است. اکنون، نوبت به Redmi Note 10S رسیده که به‌روزرسان MIUI 14 را با اندروید 13 همراه می سازد. این به‌روزرسانی در هند منتشر شده و بزودی باید آن را برای افراد بیشتری شاهد باشیم.

طبق دستورالعمل رسمی MIUI، به‌روزرسان MIUI 14 برای Redmi Note 10S اکنون برای کاربران هندی منتشر شد. این شرکت می گوید این آپدیت برای تمامی کاربران کشورهای مختلف در دسترس خواهد بود. با این حال، انتشار ممکن است چند روز طول بکشد تا تکمیل شود. همانطور که گفته شد، به‌روزرسانی مبتنی بر اندروید 13 است. Redmi همچنین بیلدهای مبتنی بر اندروید 12 رابط کاربری MIUI 14 را عرضه کرد.

این شرکت توضیح می دهد که آپدیت MIUI 14 برای Redmi Note 10S دارای نسخه سیستم عامل V14.0.2.0.TKLINXM است. این آپدیت حجم 3.2 گیگابایتی داشته، بنابراین به شما توصیه می‌شود در صورتی که قرارداد اپراتور شما از نظر داده سنگین نیست، به شبکه Wi-Fi متصل شوید. این بروزرسان همچنین شامل آپدیت امنیتی مارس 2023 اندروید شده و چندین ویژگی جدید را به همراه دارد. برای اولین بار، جستجو در تنظیمات اکنون پیشرفته تر شده، از جمله با سابقه جستجو و دسته بندی ها در نتایج.

MIUI 14 به طور رسمی در 27 فوریه برای بازار هند منتشر شد و در حالی که بسیاری از ویژگی ها و ارتقاء های جدید را به همراه دارد، به خوبی ساخت چین نیست. در اخباری مرتبط گفته می شود که شیائومی میکس فولد 3 در هنگام باز شدن نسبت به ویوو ایکس فولد 2 جدید باریک تر است. با این حال، طبق افشای جدید، این بدان دلیل است که شیائومی بروزرسانی بزرگی در طراحی ایجاد نکرده و تنها سخت افزاری قوی در کار است.

بر این اساس، Fold 3 ممکن بوده سایز صفحه نمایش اصلی و بیرونی مشابه نسخه قبلی داشته باشد، بدون اینکه به حجم باتری و سرعت شارژ آن اشاره کنیم، فقط با یک چیپ به روز شده همراست. با این وجود، گفته می‌شود که در مقایسه با سامسونگ Galaxy Z Fold5 باریک تر است.

اکنون گفته می‌شود که پرچم‌دار 2023 سامسونگ در هنگام باز شدن 6.1 میلی‌متر ارتفاع و در حالت بسته به 13.4 میلی‌متر خواهد رسید. این یک پیشرفت خفیف نسبت به Z Fold4 خواهد بود. باز هم گفته می‌شود که صفحه نمایش هر دو گوشی هوشمند دارای طول مورب یکسانی (67.1 میلی‌متر) هستند و مدل جدیدتر از نظر طول و عرض در حالت باز فقط 0.2 میلی‌متر اختلاف با قدیمی‌تر خواهد داشت.

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : انتشار اندروید 13 برای گوشی Redmi Note 10S

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. سلام
    من اندروید13راهمراهMiui14نصب کردم گوشیم دچار مشکل شده زمانی که گوشی.را با استفاده ازاثرانگشت بازمیکنم صفحه کلیداطلاکارنمیکند