پادویش

انتشار اطلاعاتی از نینتندو سوییچ 2

انتشار اطلاعاتی از نینتندو سوییچ 2

شایعات مربوط به Nintendo Switch 2 یا Nintendo Switch Pro در چند سال گذشته گرایش داشته است. با وجود تعداد نشت ، ما هنوز شاهد یک حرکت رسمی از نینتندو نیستیم. واقعیت این است که زمان آن فرا رسیده است که یک کنسول سوئیچ جدید باشد و به نظر می رسد به زودی فرا می رسد.

بر خلاف شایعات گذشته که نشانگر Nintendo Switch Pro با سخت افزار بازسازی شده است ، به نظر می رسد که نینتندو مستقیماً به نسل جدید منتقل می شود. بدیهی است ، ما معتقدیم که این Nintendo Switch 2 با بازی های سوئیچ فعلی سازگار است و یک نسخه صاف را ارائه می دهد.

آخرین مجموعه از شایعات Nintendo Switch 2 به لطف کانال محبوب Reddit /GamingLeaksandrumors ، دور اینترنت ایجاد می شود. ظاهراً ، یک نشتی محبوب چینی که به عنوان “دایی کارخانه” می رود ، از یک انجمن که در آن او برای به اشتراک گذاشتن نشت استفاده می کرد ، ممنوع شده است.

دایی کارخانه سطح خوبی از قابلیت اطمینان را به دست آورد. او چندین نشت سخت افزار مربوط به چندین مدل سوئیچ نینتندو را به اشتراک گذاشته بود. به نظر می رسد که یک پست اخیر حاکی از آن است که “نینچ های نینتندو” درخواست ممنوعیت را انجام می دادند. این شایعات در مورد راه اندازی Nintendo Switch 2 به عنوان این برند می تواند در تلاش برای سرکوب نشت باشد.

شایان ذکر است که دایی کارخانه همان نشتی نیست که از یک مدل قدرتمند قدرتمند نینتندو سوئیچ که در پایان سال 2023 راه اندازی می شود ، ذکر کرد. در هر صورت ، به نظر می رسد که نشت ها در مورد راه اندازی سوئیچ جدید نینتندو برای اواخر سال 2023 و اوایل سال 2024 همگرا می شوند. در این صورت ، می توانیم انتظار داشته باشیم که نینتندو به زودی اعلامیه ای را انجام دهد.

Nintendo Switch قصد دارد ششمین سالگرد خود را جشن بگیرد. فناوری پیشرفت های چشمگیری داشته است. همچنین ، با پیشروی نسل جدید برای سونی و مایکروسافت ، زمان آن رسیده است که نینتندو سخت افزار جدید را راه اندازی کند.

با راه اندازی قریب الوقوع Legend of Zelda: Tears of the Kingdom ، راه اندازی Nintendo Switch 2 راهی خوب برای جشن گرفتن خواهد بود. اما اگر این مورد باشد ، باید اعلامیه ای چند ماه به جلو انجام شود. سخت افزار قدرتمند می تواند کار مایکروسافت را برای آوردن COD به کنسول آسان کند.

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : انتشار اطلاعاتی از نینتندو سوییچ 2

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *