آنتی ویروس پادویش

انتشار آپدیت One UI 5.1 برای گوشی Galaxy A71

انتشار آپدیت One UI 5.1 برای گوشی Galaxy A71

پس از انتشار به‌روزرسانی One UI 5.1 برای گلکسی A51، Galaxy A52 و Galaxy A53، سامسونگ آخرین نسخه One UI را برای دو گوشی هوشمند میان‌رده دیگر عرضه کرد: Galaxy A71 و Galaxy A71 5G. به‌روزرسانی One UI 5.1 برای گلکسی A71 در اروپا و گلکسی A71 5G در آسیا منتشر می‌شود.

به روز رسانی One UI 5.1 برای Galaxy A71 با نسخه سیستم عامل A715FXXU8DWB5 ارائه می شود و در لهستان در دسترس است. سایر کشورهای اروپایی طی چند روز آینده این به روز رسانی را دریافت خواهند کرد. گلکسی A71 5G با به روز رسانی به One UI 5.1 به روز می شود که نسخه سیستم عامل آن را به A716BXXU7FWB6 ارتقا می دهد. این دو گوشی هوشمند تا چند روز آینده به روز رسانی One UI 5.1 را در کشورهای دیگر دریافت خواهند کرد.

اگر کاربر Galaxy A71 یا Galaxy A71 5G در هر یک از کشورهای ذکر شده در بالا هستید، می‌توانید با رفتن به تنظیمات » به‌روزرسانی نرم‌افزار و ضربه زدن روی Download and install، به‌روزرسانی One UI 5.1 را دانلود و نصب کنید. همچنین، می‌توانید آخرین فایل میان‌افزار را از پایگاه داده ما دانلود کرده و با استفاده از Odin به صورت دستی فلش کنید.

سامسونگ هر دو گوشی هوشمند را در نیمه اول سال 2020 با اندروید 10 عرضه کرد. گلکسی A71 و گلکسی A71 5G به‌روزرسانی One UI 3 مبتنی بر اندروید 11 را در اوایل سال 2021 و به‌روزرسانی One UI 4.0 مبتنی بر اندروید 12 را در اواخر سال 2021 دریافت کردند. در نهایت، آنها آخرین به‌روزرسانی اصلی سیستم عامل اندروید خود، اندروید 13 را دریافت کردند. پایان سال 2022

به‌روزرسانی One UI 5.1 کیفیت جستجوی بهبود یافته‌ای را برای برنامه Stock Gallery به ارمغان می‌آورد. اکنون می توانید همزمان بیش از یک فرد یا موضوع را جستجو کنید و با کشیدن یک تصویر یا ویدیو به بالا، فایل های EXIF را مشاهده/ویرایش کنید. در حالی که به نظر می رسد گلکسی A71 بازسازی تصویر و آلبوم های خانوادگی مشترک بهبود یافته است، گلکسی A71 5G آنها را با به روز رسانی One UI 5.1 دریافت نکرده است.

هر دو گوشی اکنون می‌توانند با کشیدن گوشه‌های پنجره، برنامه‌ها را به حداکثر یا کوچک‌سازی کنند. چندوظیفه‌ای با صفحه تقسیم‌شده آسان‌تر شده است زیرا تلفن اکنون برنامه‌های پرکاربرد را ابتدا در این حالت نشان می‌دهد. اکنون برنامه Modes And Routines دارای ویژگی ها و شرایط بیشتری است، از جمله سبک فونت، اشتراک گذاری سریع، کاغذ دیواری و تنظیمات حساسیت لمسی. اپلیکیشن Weather اکنون تمام اطلاعات مهم را در اولین قسمت نمایش می دهد و یک نمودار بارش ساعتی دارد. همچنین یک ویجت جدید آب و هوای پویا دریافت می کند. ویجت باتری میزان شارژ باتری گوشی و دستگاه های متصل به آن را نشان می دهد.

بیشتر بخوانید  گوشی Galaxy A24 4G سامسونگ در نزدیکی عرضه

اکنون می توانید یک جستجوی مشترک بین تاریخچه مرور و نشانک ها در اینترنت سامسونگ انجام دهید. وب‌سایت‌هایی که اخیراً از اینترنت سامسونگ مرور کرده‌اید می‌توانند از طریق سرویس Windows Phone Link در رایانه شخصی Windows 10/11 جفت شده خود دسترسی داشته باشند. برنامه Settings پیشنهادات جستجو را نشان می دهد و می توانید انتخاب کنید که کدام پوشه می تواند برای ذخیره اسکرین شات در این دو گوشی استفاده شود.

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : انتشار آپدیت One UI 5.1 برای گوشی Galaxy A71

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *