انتشار آپدیت جدید برای ساعت پیکسل واچ گوگل

انتشار آپدیت جدید برای ساعت پیکسل واچ گوگل

گوگل اولین ساعت هوشمند خود با نام Pixel Watch را بیش از یک ماه عرضه کرد. اکنون، این شرکت اولین به‌روزرسانی را برای برنامه همراه خود ارائه می‌کند تا اصلاحات و ارتقاء محصول پوشیدنی جدید را ارائه دهد. بنابراین در اینجا تمام جزئیات وجود دارد.

به‌روزرسانی جدید برنامه Pixel Watch از غول موتور جستجو، به‌روزرسانی برنامه Pixel Watch نوامبر 2022 نامیده می‌شود و رفع باگ‌ها و بهبودهای مختلفی را به همراه دارد. تغییرات در درجه اول بر روی سه حوزه برای بهبود “تجارب Fitbit و یکپارچه سازی” متمرکز شده است. ابتدا تنظیمات ادغام Fitbit را در صفحه اصلی برنامه اضافه کرده است. علاوه بر این، راه‌اندازی آن را با یک ضربه از داخل برنامه Pixel Watch آسان‌تر کرده است. اطلاعات همگام سازی Fitbit نیز از طریق صفحه اصلی قابل دسترسی است.

آخرین به‌روزرسانی برای برنامه Pixel Watch همچنین رفع اشکال‌ها را در فرآیند راه‌اندازی eSIM نیز به ارمغان می‌آورد. در نهایت، گوگل همچنین در اپلیکیشن Pixel Watch، افزودنی‌های جدیدی را به بخش نکات و پشتیبانی می‌آورد. بنابراین اکنون، کاربران می توانند آموزش سه بعدی ساعت را بلافاصله بعد از OOBE تماشا کنند. قابل ذکر است، تغییری که بلافاصله قابل مشاهده است، بخش Fitbit است که در حال انتقال به صفحه اصلی است. این منطقی است زیرا باید برنامه یا کاشی Fitbit را روی ساعت هوشمند خود باز کنید تا برنامه را در تلفن های هوشمند جفت شده خود باز کنید.

حتی می‌توان به برنامه Fitbit رفت و در تنظیمات شنا کرد تا اطلاعات سلامتی را همگام‌سازی کند. اما همه اینها کاملا خسته کننده بود. بنابراین به روز رسانی جدید تغییرات بسیار مورد استقبال را به همراه دارد. ساخت اپلیکیشن فعلی نسخه 1.0.0.477318422 است که شرکت اعلام کرده است که از طریق Play Store عرضه خواهد شد و “در چند هفته آینده ادامه خواهد داشت.”

انتظار داریم بروزرسانی های دیگری هم منتشر شود.

منبع

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  رفع مشکل اسکرول سری پیکسل 7 بزودی حل می شود

نظرات در مورد : انتشار آپدیت جدید برای ساعت پیکسل واچ گوگل

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *