پادویش

انتشار آپدیت جدید برای ساعت ناتینگ CMF Watch Pro

انتشار آپدیت جدید برای ساعت ناتینگ CMF Watch Pro

هفته گذشته، برند Nothing’s CMF در دسترس بودن محصولات خود را به پانزده منطقه جدید گسترش داد. این برند همچنین بر بهبود تجربه کاربری CMF Watch Pro تمرکز کرده است زیرا اکنون سومین به‌روزرسانی خود را از زمان عرضه در سپتامبر دریافت کرده است.

بروزرسانی جدید با نسخه نرم افزاری V11.0.0.45 ارائه می شود. از آنجایی که ساعت هوشمند اکنون در چندین منطقه جدید به فروش می رسد، بروزرسانی پشتیبانی از زبان های چک، رومانیایی، بلغاری و لهستانی را اضافه کرده است. به غیر از آن، بهبودهایی در رابط کاربری و تجربه کاربری وجود دارد. این شامل همگام سازی آب و هوا و نمایشگر بهبود یافته کنترل صدای موسیقی تلفن است.

کاربران همچنین می توانند انتظار یک کنترل از راه دور دوربین تلفن سریعتر را داشته باشند. علاوه بر این، پیشرفت‌های کلی در تعامل و طراحی بصری وجود دارد. در اینجا تغییرات کامل است.

تغییرات به‌روزرسانی CMF Watch Pro 11.0.0.45

  • پشتیبانی از زبان چک، رومانیایی، بلغاری و لهستانی اضافه شده است
  • همگام سازی آب و هوا بهینه شده
  • کنترل از راه دور دوربین های تلفن سریعتر
  • بهبودهای کلی در تعاملات و طراحی بصری

برای ارتقاء به آخرین نسخه، باید به برنامه Watch Pro بروید > روی به‌روزرسانی‌های دستگاه ضربه بزنید > ارتقا به نسخه 11.0.0.40. در اخبار مرتبط، اخیراً گزارشی مبنی بر عرضه محصول جدیدی از Nothing در ژانویه 2024 منتشر شده است. اگرچه هنوز هیچ تاییدی در این مورد وجود نداشته است، به احتمال زیاد این محصول به عنوان Nothing Ear شناخته می شود.

منبع

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  انتشار اطلاعاتی از گوشی Nothing Phone (2)

نظرات در مورد : انتشار آپدیت جدید برای ساعت ناتینگ CMF Watch Pro

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *