پادویش

انتشار آپدیت امنیتی ژوئن برای Galaxy Z Flip 3

انتشار آپدیت امنیتی ژوئن برای Galaxy Z Flip 3

سامسونگ اخیراً آپدیت امنیتی ژوئن 2023 را برای تلفن‌های هوشمند تاشو محبوب خود، Galaxy Z Flip 3 و Galaxy Z Flip 4 ارائه کرده است. این به‌روزرسانی جدیدترین نسخه‌های نرم افزاری، F711BXXU5EWF1 و F721BXXU3CWE6 را برای دستگاه‌های بریتانیایی ارائه می‌کند. در حالی که آپدیت در درجه اول بر افزایش امنیت تمرکز دارد، هیچ ویژگی یا بهبود عملکرد جدیدی را معرفی نمی کند.

آپدیت امنیتی ژوئن 2023 در مجموع 64 نقص امنیتی را در تلفن‌های هوشمند و تبلت‌های مختلف گلکسی برطرف می‌کند. از این تعداد، 53 رفع مشکل از گوگل گرفته شده و آسیب‌پذیری‌های موجود در دستگاه‌های اندرویدی را هدف قرار می‌دهد. در میان آنها، سه مورد به عنوان بحرانی طبقه بندی می شوند، در حالی که 50 باقی مانده به عنوان بسیار مهم مشخص شده اند. علاوه بر این، سامسونگ 11 راه حل برای رفع آسیب پذیری های امنیتی خاص دستگاه های خود در نظر گرفته است.

سامسونگ جزئیات سه مورد از 11 آسیب پذیری را ارائه کرده است که به آنها SVEs یا Samsung Vulnerabilities and Exposures گفته می شود. با این حال، آسیب‌پذیری‌های باقی‌مانده پس از دریافت آپدیت امنیتی ژوئن 2023 یا به‌روزرسانی‌های بعدی، همه دستگاه‌های گلکسی فاش خواهند شد. این نقص‌های خاص بر دستگاه‌های گلکسی دارای Android 11، Android 12 و Android 13 تأثیر می‌گذارد. یکی از آسیب‌پذیری‌ها بر دستگاه‌هایی که از تراشه‌های Exynos استفاده می‌کنند تأثیر می‌گذارد، در حالی که باقی مربوط به نقص‌هایی در Knox و حالت CC آن است.

برای بررسی به‌روزرسانی جدید در گلکسی Z Flip 3 یا Z Flip 4 خود در انگلستان، کافی است به منوی تنظیمات بروید و بخش Software Update را انتخاب کنید. از آنجا، روی «دانلود و نصب» ضربه بزنید تا فرآیند به‌روزرسانی آغاز شود.

گلکسی زد فلیپ 3 در سال 2021 منتشر شد و ابتدا با اندروید 11 عرضه شد. متعاقباً به‌روزرسانی‌های اندروید 12 در اواخر سال 2021 و اندروید 13 در اواخر سال 2022 دریافت شد. از سوی دیگر، گلکسی زد فلیپ 4 در سال 2022 با اندروید 12 و اندروید 12 عرضه شد. بعداً در اواخر سال 2022 به اندروید 13 به‌روزرسانی شد. کاربران این دستگاه‌ها اکنون می‌توانند از امنیت پیشرفته ارائه‌شده توسط آخرین وصله امنیتی ژوئن 2023 سامسونگ بهره‌مند شوند.

در اخباری مرتبط سامسونگ می تواند یک تلویزیون اولد 83 اینچی را در سپتامبر 2023 معرفی کند. طبق گزارشی از Business Korea، ظاهراً این تلویزیون دارای یک پنل اولد WRGB بوده که توسط LG Display تولید می شود.

بیشتر بخوانید  Galaxy A22s 5G سامسونگ در روسیه معرفی شد

Samsung Electronics اخیراً ثبت نام سازگاری تلویزیون آینده خود (KQ83SC90A) را در موسسه ملی تحقیقات رادیویی تکمیل کرده است. ثبت سازگاری برای ساخت، فروش و واردات تجهیزات پخش و ارتباطات مانند تلویزیون الزامی است. به طور معمول، یک محصول سه ماه پس از تکمیل این فرآیند رونمایی می شود.

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : انتشار آپدیت امنیتی ژوئن برای Galaxy Z Flip 3

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *