پادویش

اقدامات لازم بعد از آپدیت ویندوز10 موبایل

ویندوز 10 موبایل

یکی از جدیدترین نسخه های که توسط شرکت مایکرو سافت برای گوشی ارائه شده است ویندوز 10 موبایل می باشد .  مایکروسافت ارائه این سیستم عامل را بیشتر برای تبلت ها و تلفن های هوشمندی در نظر گرفته است که از 8 اینچ کمتر باشند .

اگر شما هم گوشی خود را می خواهید به ویندوز 10 آپدیت کنید باید بدانید نکاتی در این باره وجود دارد که لازم است آنها را رعایت کنید . اگر گوشی خودتان را به بیلد جدید بروزرسانی کنید یا حتی آنها را ارتقا دهید و مراحلی را به درستی انجام دهید می توانید از گوشیتان بهترین بهره را ببرید  . همان گونه که می دانیم تاریخ انتشار ویندوز 10 موبایل به سال 1394 بر می گردد  .

 

به مراحل زیر دقت کنید :

1)برای اولین گام باید بدانید شارژ گوشی بیشتر از 70 درصد باید باشد .

2)از قسمت تنظیمات (Setting) باید این روند را طی کنید : System, About, Reset your phone ( بدین ترتیب گوشی شما ریست خواهد شد .

3) همان ابتدای کار ایران را از region انتخاب نمایید . دقت داشته باشید که به صورت اتوماتیک تنظیمات تاریخ و ساعت انجام می شود .

4) در اینجا باید حساب کاربری مایکروسافت را وارد نمایید .

5) باید گزینه ی آخر not restore را انتخاب کنید ، دقت کنید اصلا restore را انتخاب نکنید .

6 ) در اینجا باید به بخش تنظیمات بروید و نور صفحه را در وضعیت Never بگذارید و Region  را بروی united states قرار دهید و حالا دوباره گوشی خود را ری استارت کنید تا راه اندازی شود .

7) به قسمت Store  بروید و حالا باید بروز رسانی خودکار را از خاموش نمایید . اجازه ندهید که آپ ها در کارت حافظه خارجی یا SD ذخیره گردند .

8) برای اینکه بخواهید استور را بروز رسانی نمایید باید دستگاه خود را یکبار ریستارت نمایید .

9) دقت کنید بعد از هر بار بروز رسانی یکبار عمل ریستارت را انجام دهید اول هم در Store برنامه هایی را بروز رسانی کنید که علامتشان چرخ دنده ای است و چند گزینه را به یکبار انتخاب نکنید  .

Store10) در اینجا بعد از اینکه همه ی برنامه های شما تمام شد باید به برنامه های گوشی خود بروید و بعد از 5 بروزرسانی یکبار ریستارت نمایید تا سیستم عامل بخوبی با کد برنامه ها آشناشده باشد .

11) وقتی تمام آپ گوشی را آپ کردید باید به بخش My Library بروید و آپ های که پیش تر روی گوشی خودتان نصب کردید پیدا کنید و نصب نمایید البته اگر اسم آپ های را که استفاده کردید از خاطرتان پاک شده است .

My Library12)پس از اینکه تمام مراحل را به اتمام رساندید گوشی را ریستارت کنید . در همه ی مراحلی که بیان کردیم اجازه ندهید که صفحه گوشی شما خاموش گردد .

 

نکته مهم ) دقت داشته باشید اگر برای آپدیت ویندوز 10 موبایل اصلا آشنایی ندارید به شما توصیه می شود حتما اینکار را به متخصصان و کارشناسان این حوزه بسپارید .

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : اقدامات لازم بعد از آپدیت ویندوز10 موبایل

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *