آنتی ویروس پادویش

اسنپ، سفرهای درمانی رایگان برای کودکان مناطق تحت پوشش خیریه پزشکی نوین را فراهم می‌کند.

اسنپ، سفرهای درمانی رایگان برای کودکان مناطق تحت پوشش خیریه پزشکی نوین را فراهم می‌کند.

شرکت اسنپ، در طرحی با نام “اسنپ سفرهای خود را برای کودکان بیمار تحت پوشش خیریه پزشکی نوین”، اقدام به ارائه خدمات سفر رایگان به کودکان بیمار در شهر تهران کرده است. این طرح تا پایان سال ۱۴۰۲ ادامه خواهد داشت و تحت پوشش خیریه پزشکی نوین، که به بیمارستان‌ها و مراکز درمانی در تهران مراجعه می‌کنند، ارائه می‌شود. روابط عمومی اسنپ اعلام کرده است: هدف اصلی این طرح، تسهیل رفت‌وآمد کودکان ساکن مناطق کمتر برخورداری است که به همراه خانواده‌هایشان برای درمان به تهران سفر می‌کنند. با اجرای این طرح، کودکان تحت پوشش خیریه پزشکی نوین می‌توانند با استفاده از سفرهای اسنپی رایگان به بیمارستان‌ها، مراکز درمانی، مراکز تصویربرداری، اقامتگاه‌ها و سایر مکان‌های مرتبط مراجعه کرده و مسیر درمان خود را به آسانی طی کنند.

اسنپ از ابتدای فعالیت خود در حوزه مسئولیت اجتماعی، طرح‌های متنوعی را به اجرا درآورده است. در این زمینه، رویکرد مسئولیت اجتماعی این شرکت به دو شکل عمده تدوین می‌شود: طرح‌ها با ماهیت همسو و مرتبط با کسب‌وکار اسنپ و طرح‌ها با ماهیت همسو و هماهنگ با نیازهای جامعه.

طرح مسئولیت اجتماعی اسنپ که جدیدترین طرح این شرکت است، یکی از طرح‌های با ماهیت همسو با کسب‌وکار آن است. در این طرح، هدف جامعه‌ی هدف کودکانی است که برای درمان از مناطق خود به تهران سفر می‌کنند. این کودکان و خانواده‌هایشان اغلب در مناطقی با کمترین امکانات زندگی می‌کنند و به مراکز درمانی کیفیت و دسترسی مناسب ندارند. اجرای این طرح یک گام کوچک برای تسهیل رفت‌وآمد آنان به منظور درمان است.

از جمله دیگر طرح‌های همسو با ماهیت کسب‌وکار اسنپ می‌توان به طرح معافیت از کمیسیون رانندگان دارای معلولیت، معافیت از کمیسیون کاربران راننده‌ مبتلا به ام‌اس، ایجاد بستری برای مشارکت در نیکوکاری کاربران در سوپراپلیکیشن اسنپ و تخفیف‌های ویژه‌ کاربران مسافر اشاره کرد.

روابط عمومی اسنپ اعلام کرد: “ما همواره در انتخاب خیریه‌ها برای اجرای طرح‌های مسئولیت اجتماعی، به دقت بسیاری را رعایت می‌کنیم و خیریه‌های معتبر و با شفافیت مالی را انتخاب می‌کنیم. پس از اجرای طرح‌ها، گزارش هزینه‌ها دریافت می‌شود و این گزارش به طور شفاف از طریق کانال‌های ارتباطی اسنپ برای مخاطبان در دسترس قرار می‌گیرد. یکی از این خیریه‌ها، خیریه پزشکی نوین است که از سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را آغاز کرده است.”

بیشتر بخوانید  گزارش اسنپ از بورسیه‌ ۲ قهرمان ورزشی در طرح «مستقیم تا رویا»

ماموریت خیریه پزشکی نوین، فراهم کردن پوشش هزینه‌ها و منابع مورد نیاز برای درمان کودکان زیر ۱۸ سال و زنان سرپرست خانوار ساکن در مناطق کمتر برخوردار است. به منظور رسیدن به این هدف، این خیریه بستری مناسب برای همکاری با نیروهای متخصص در حوزه پزشکی، پرستاری و مددکاری فراهم کرده است. این بستر شامل تشخیص، درمان، مشاوره و راهنمایی تخصصی رایگان است.

خیریه پزشکی نوین همراهی و حمایت خود را از کودکان کمتر برخوردار که نیازمند سفر به تهران برای بهره‌مندی از خدمات پزشکی هستند، از زمان شروع سفر تا بهبودی کامل، ارائه می‌دهد.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : اسنپ، سفرهای درمانی رایگان برای کودکان مناطق تحت پوشش خیریه پزشکی نوین را فراهم می‌کند.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *