پادویش

شرایط ادامه حیات استارتاپ های کشور زیر ذره بین اینوکس

استارتاپ های کشور در استیج اینوتکس

در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۳، معتبرترین کنفرانس استارتاپی کشور به نام “استیج” برای ششمین سال متوالی برگزار خواهد شد. این رویداد به صد‌ها فعال استارتاپی و علاقمندان حوزه نوآوری در محل پارک فناوری پردیس در ۱۹ تا ۲۲ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد. در این رویداد، فعالیت‌های استارتاپی، نوآوری‌های فناورانه، نخبگان فناوری، نهادهای حاکمیتی، کارآفرینان و صنعتگران نوآور را به میزبانی می‌گیرد.

در سال ۲۰۲۳ با توجه به چالش‌های پیش‌روی استارتاپ‌ها و تحولات بنیادین پدید آمده در حوزه آن‌ها، موضوعات استیج اختصاص پیدا کرده و خود را به مسائل روز اکوسیستم استارتاپی معطوف کرده است. این رویداد با هدف تعامل و گفتگو میان فعالان استارتاپی، علاقمندان به حوزه‌های فناورانه و نوآورانه، نخبگان فناوری، نهادهای حاکمیتی، کارآفرینان و صنعتگران نوآور برگزار می‌شود.

موضوعاتی چون نفس‌های آخر موج اول اکوسیستم استارتاپی، فصل تاب‌آوری، ذره‌بین فینتک، ذره‌بین دیفای و VPN ها در قالب سخنرانی، پنل و مناظره مورد علاقه شرکت‌کنندگان خواهند بود. استیج در روز چهارم نیز میزبان رقابت استارتاپ‌ها در حضور سرمایه‌گذاران و امتیازدهی به آنان توسط داوران مطرح ایرانی و بین‌المللی خواهد بود.

با توجه به اهمیت بالایی که استیج در جذب نخبگان حوزه نوآوری دارد، دبیر محتوایی جشنواره اینوتکس و برگزارکننده استیج بیان می‌کند که استیج امسال اهمیت بالایی دارد و به همین دلیل، به عنوان مأوایی برای گفتگوی آزاد فعالان استارتاپی و حاکمیت، از اهمیت بالایی برخوردار است. این گفتگو منجر به تغییر مثبت خواهد شد و ثمره آن نصیب مردم خواهد شد.

استیج همچنین به منظور نزدیک کردن نخبگان حوزه نوآوری به هم، برای استفاده از خرد جمعی و تعامل بر مشکلات فائق بر آن‌ها، برگزار می‌شود.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : شرایط ادامه حیات استارتاپ های کشور زیر ذره بین اینوکس

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *