استفاده از حافظه پرسرعت در 40 Pro+ Huawei Mate ویژگی جذاب برای یک پرچمدار

40 Pro+ Huawei Mate

شرکت هواوی برای افزایش سرعت عملکرد گوشی هوشمند جدید خود یعنی 40 Huawei Mate پلاس از حافظه پرسرعت استفاده کرده است ، این امکان به کاربران کمک می کند تا با سرعت بیشتری از گوشی هوشمند شان استفاده کنند.
کاربران و کارشناسان همچنان مشغول بررسی محصولات پرچم‌دار خانواده‌ی40 Huawei Mate هستند. در یکی از اولین گزارش‌هایی که از قطعات تشکیل دهنده گوشی Mate 40 Pro+ و Mate 40 RS Porsche Design منتشر شد، کارشناسان به جزئیات جالبی درباره‌ی حافظه‌ی فلش این گوشی اشاره کرده‌اند.

در این دو مدل، حافظه‌ی فلشی استفاده شده که لوگوی HiSilicon را روی خود دارد؛ موضوعی که نشان می‌دهد این حافظه توسط یکی از شرکت‌های زیرمجموعه‌ی خود هواوی تولید شده است. نتایجی که پس از انجام بررسی‌ها روی ماژول فلش 1.0 Huawei SFS به دست آمده بیان‌گر موضوعی جالب است. بر اساس این نتایج می‌توان گفت سرعت انجام عملیات در ماژول حافظه‌ی جدید هواوی نسبت به حافظه‌ی فلش UFS 3.1، تقریبا دو برابر است. بنابراین سرعت نوشتن ترتیبی آن ۱۲۸۰ مگابایت بر ثانیه و سرعت نوشتن تصادفی آن ۵۴۸ مگابایت بر ثانیه است. برای مقایسه لازم است بدانید که این اعداد برای حافظه‌ی 3.1 UFS فعلی به ترتیب ۷۰۰ مگابایت بر ثانیه و چیزی بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ مگابایت بر ثانیه هستند.
شرکت هواوی در مراسم رسمی معرفی این گوشی‌ها به این موضوع که استفاده از فلش درایوهای ساخت خود را در گوشی‌های هوشمند آغاز کرده، اشاره‌ای نکرد. اما در هر حال، استفاده از این چیپ‌های حافظه در گوشی‌های جدید هواوی، بار دیگر ثابت می‌کنند که این شرکت به‌ طور پیوسته در حال اجرای سیاست تکمیل زنجیره تامین قطعات به صورت داخلی است تا وابستگی به شرکت‌های دیگر به حداقل برسد.
هواوی اخیرا سری گوشی موبایل Huawei Mate 40 را در چین عرضه کرده است. این سری چهار عضو رسمی دارد؛ از سری گوشی موبایل Huawei Mate 40 مدل‌های Mate 40، Mate 40 Pro و Mate 40 Pro+ به بازار عرضه شده‌اند و مدل Huawei Mate 40 RS Porsche Design هنوز به صورت عمومی در دسترس قرار نگرفته است.

این محصولات پس از عرضه در بازار چین، مدت زمان زیادی در قفسه‌ی فروشگاه‌ها باقی نماندند. سایت JD.com در اولین روز فروش سری محصولات 40 Huawei Mate خود، تنها پس از گذشت ۱۱ ثانیه از فعال شدن فروش، تمام موجودی‌اش فروش رفت. دقت داشته باشید که سایت JD.com یکی از بزرگ‌ترین پلتفرم‌های فروش محصولات هواوی است. اطلاعات موجود از JD.com نشان می‌دهند که در حال حاضر، سری گوشی‌های Huawei Mate 40 محبوب‌ترین گوشی‌های هوشمند موجود در این پلتفرم هستند.
شایان توجه است که فروش جهانی گوشی پرچم‌دار هواوی Mate 40 که مجهز به اولین پردازنده ۵ نانومتری مجهز به فناوری 5G دنیا است به زودی در عرصه بین‌المللی آغاز خواهد شد. این گوشی توانسته بهترین عملکرد پردازنده در گوشی‌های اندرویدی و همچنین بهترین عملکرد دوربین در بین تمام گوشی‌های هوشمند را از آن خود کند.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : استفاده از حافظه پرسرعت در 40 Pro+ Huawei Mate ویژگی جذاب برای یک پرچمدار

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *