آنتی ویروس پادویش

ارزش اپل اکنون در مجموع از آلفابت، آمازون و متا فراتر رفته است

ارزش اپل اکنون در مجموع از آلفابت، آمازون و متا فراتر رفته است

اپل ظاهراً بسیار بیشتر از چیزی است که تصور می شود. این شرکت به تنهایی دارای ارزشی است که در مجموع از سه رقیب خود، که شامل شرکت هایی مانند آلفابت، آمازون و حتی متا می شود، پیشی می گیرد. بنابراین در اینجا تمام جزئیات وجود دارد.

طی دو ماه گذشته، غول‌های فناوری در ایالات متحده درآمدهای ضعیفی را گزارش کرده‌اند که بیشتر آنها با موفقیت مواجه شده‌اند. نمونه هایی از این موارد شامل متا است که مالک فیس بوک، اینستاگرام و واتس اپ است. این شرکت بیشترین ضرر را تجربه کرد و ارزیابی آن با 20 درصد قابل توجه یا 90 میلیارد دلار آمریکا دنبال شد. با این حال، این روند منفی جهانی نبود زیرا غول کوپرتینویی موفق شد شاهد افزایش 6 درصدی باشد. اپل هفته گذشته درآمد خود را به اشتراک گذاشت و طبق گزارش BusinessInsider، این نشان می دهد که ارزش آن از مجموع سه رقیب خود بیشتر است.

در این گزارش آمده است که این سازنده آیفون اکنون 2.307 تریلیون دلار آمریکا ارزش دارد. در همین حال، آلفابت (شرکت مادر گوگل) 1.126 تریلیون دلار آمریکا ارزش دارد. به طور مشابه، آمازون 940 میلیارد دلار آمریکا و متا ارزش 240 میلیارد دلار آمریکا ارزیابی شده است. این اساساً سطح نابرابری را در بین غول های برتر فناوری جهان نشان می دهد. علاوه بر این، شایان ذکر است که اپل موفق شد از روند نزولی که سایر شرکت ها با آن مواجه بودند، جلوگیری کند.

بر اساس این گزارش، این شرکت در این مدت به لطف راه اندازی جدیدترین سری آیفون 14 خود، موفق به رشد شد. همچنین عملکرد قوی در این سه ماهه داشت که با محصولاتش که دسته‌ها و حتی خدمات مختلف را هدف قرار می‌دادند مورد تحسین قرار گرفت. بنابراین، آیفون تنها محصولی نیست که به این برند کمک کرده است، با مجموعه لپ‌تاپ‌های مک و رایانه‌های شخصی رومیزی آن نیز به این برند کمک می‌کند در این دوره رشد کند.

منبع

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  سرعت شارژ آیفون 14 سریعتر از آیفون 13 نیست

نظرات در مورد : ارزش اپل اکنون در مجموع از آلفابت، آمازون و متا فراتر رفته است

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *