پادویش

احتمال فیلترینگ تلگرام وجود دارد !

فیلترینگ پیام رسان ها

احتمال فیلترینگ تلگرام وجود دارد ! : به گزارش زوم تک به نقل از مشرق و اعلام معاون محتوای مرکز ملی فضای مجازی اعلام کرد احتمال فیلترینگ برخی از پیام رسان های خارجی وجود دارد، وی هدف این کار را دادن فضا برای قدرت گرفتن پیام رسان های داخلی مطرح کرد. در ادامه این گزارش اطلاعات بیشتری از فیلترینگ برخی از پیام رسان ها خواهید خواند با ما همراه باشید.

امیر خوراکیان در حاشیه نشست خبری نخستین جشنواره رسانه‌های دیجیتال بسیج در خصوص احتمال بسته شدن برخی از پیام رسان‌ها افزود: آنچه که در شرایط فعلی مهم است فراتر از بسته بودن یا باز بودن تمام و کمال پیام رسان‌ها است وی ادامه داد: آنچه که اهمیت بیشتری دارد تبیین ابعاد حضور در پیام رسان‌های گوناگون است.

خوراکیان تصریح کرد: مردم باید از پیام رسان‌هایی که استفاده می‌کنند، اطمینان داشته باشند که در هر عرصه‌ای صلاحیت استفاده درست از آن پیام رسان وجود داشته باشد. معاون محتوای مرکز ملی فضای مجازی گفت: با این توضیح ممکن است یک پیام رسان برای ارتباطات در حوزه خاصی مناسب باشد، اما برای فعالیت‌های اقتصادی سالم مناسب نباشد.

وی ادامه داد: در نتیجه صرف نظر از بسته بودن یا باز بودن برخی از پیام رسان‌ها اینکه از هر پیام رسان در چه حوزه‌ای می‌توانیم استفاده کنیم نیازمند فرهنگ سازی است. خوراکیان گفت: به طور طبیعی تصمیم گیری در حوزه کلان کشور هم متناسب با این صلاحیت‌ها است. معاون محتوای مرکز ملی فضای مجازی گفت: ممکن است این سیاست گذاری اتفاق بیفتد که در برخی از حوزه‌ها در پیام رسان امکان استفاده فراهم باشد و در برخی از حوزه فراهم نباشد. وی افزود: حمایت از پیام رسان‌های داخلی اهمیت زیادی دارد به طوری که مردم بتوانند با حضور در این پیام رسان‌ها در چارچوب ضوابط استفاده درستی را داشته باشند.

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  تلگرام بیش از 100 میلیون کاربر فعال در 200 کشور دارد

نظرات در مورد : احتمال فیلترینگ تلگرام وجود دارد !

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *