پادویش

لنز بیرون درز کرده آیفون 6

همه ی شما شاید استیو جابز را بشناسید ، فردی که برای اولین بار پایه های شرکت اپل را بینیان نهاد. استیو جابز همیشه در مراسم ها و کنفرانس ها از مزایای محصولات خود سخن می گفت و این را هم خاطر نشان می کرد که روی یک چیز بسیار حساس بوده و در عین حال آن را رعایت می کند. استیو جابز روی مسئله دوربین محصولاتش بسیار حساس بوده و همیشه می خواسته آیفون و آیپد دارای دوربینی باشند که لنز آن به بیرون درز نکند.

وهمیشه هم این اتفاق موافق میل او اتفاق می افتاد و لنز ها در داخل گوشی یا تبلت قرار داشته و زیبایی خاصی به آنها می بخشیدند. و مردم این کار مرحوم را هیچ گاه از یاد نمی برند. ولی از زمانی که استیو دار فانی را وداع گفت و مدیریت شرکت اپل به دست یک فرد دیگر افتاد ، قوانین زیادی که استیو آنها را اجرا می نمود از بین رفتند. مثلا قانون ثابت ماندن لنز در داخل گوشی که استیو همیشه به آن تاکید می نمود حالا دیگر اجرا نمی شود.

حدود چند دهه پیش که آیپد نسل پنجم رو نمایی گردید شاهد این بودیم که قانون استیو جابز شکسته شده ، چرا که لنز دوربین این تبلت مانند گوشی های لومیا نوکیا بیرون آمده بود. این امری طبیعی بوده و به گفته مسئولان اپل بر کیفیت و کارایی محصولات دیوایس مربوطه می افزاید. ولی از لحاظ زیبایی قدم عقب می کشد. دیروز خبری مبتنی بر بیرون درز کردن لنز در آیفون 6 را شنیدیم.

در یکی از خبر گزاری های آمده بود که لنز آیفون جدید مقدار 0.67 میلی متر بیرون درز کرده است. شاید این عامل با عث گردد که کیفیت دوربین بالا برود ولی از زیبایی محصول کمی کاسته گردیده است. برای اطلاعات بیشتر راجب لنز می توانید به عکس لوگوی مطلب توجه فرمایید.

آیا این مطلب برایتان مفید بود ؟

منبع : 9to5mac

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : لنز بیرون درز کرده آیفون 6

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *