آنتی ویروس پادویش

آیفون 15 پلاس احتمالا ارزان تر آیفون 14 پلاس است

آیفون 15 پلاس احتمالا ارزان تر آیفون 14 پلاس است

شایعات زیادی در مورد نسل بعدی آیفون 15 منتشر شده است. در اوایل این ماه، گزارش شد که آیفون 15 اولترا ممکن است شاهد بزرگترین جهش قیمت یک نسل در تاریخ آیفون باشد. اکنون گزارش جدیدی توسط Naver نشان می دهد که اپل ممکن است یک استراتژی قیمت گذاری و بازاریابی جدید را برای سری آیفون 15 اتخاذ کند.

آیفون 14 غیر پرو فعلی اپل یعنی آیفون 14 و 14 پلاس از نظر فروش عملکرد خوبی نداشته اند. این به این دلیل است که این شرکت از استراتژی معمول خود مبنی بر تجهیز کل سری آیفون 14 با مشخصات یکسان، البته با چند تفاوت، منحرف شده است. مدل‌های غیرپرو آیفون 14 همان مشخصات اصلی مدل‌های قبلی خود را حفظ کردند، در حالی که نسخه‌های Pro ارتقاء قابل توجهی داشتند.

انتظارات غول فناوری کوپرتینویی از فروش آیفون 14 کاملاً متفاوت بود و اکنون طبق آخرین گزارش در حال ارزیابی مجدد استراتژی های سال 2023 است. این شرکت ممکن است در نظر داشته باشد که خط تولید آیفون 15 را به افراد مختلف ارائه دهد.

گزارش ناور سه استراتژی را که اپل ممکن است اتخاذ کند برجسته می کند. اولین مورد این است که این برند می تواند تفاوت بین مدل های غیر پرو و پرو را کاهش دهد. این با شایعات گذشته در ارتباط است که کل سری آیفون 15 با Dynamic Island عرضه می شود. گزینه دوم این است که اپل ممکن است قیمت آیفون 15 پلاس را کمتر از مدل نسل فعلی در نظر بگیرد. این شرکت قصد دارد شکاف بین نسخه های پلاس و پرو را افزایش دهد. در حال حاضر، قیمت آیفون 14 پلاس از 899 دلار با همان مشخصات آیفون 13 در مقایسه با آیفون 14 پرو با قیمت 1099 دلار شروع می شود. این سوال را مطرح می کند که چرا شخصی دستگاهی را انتخاب می کند که هیچ تغییر جدیدی نداشته باشد.

آخرین استراتژی که اپل می تواند اتخاذ کند ایجاد تفاوت بین آیفون 15 پلاس و نسخه پرو است. این برند می تواند ویژگی ها و مواد مختلفی را ارائه دهد. پیش از این، مینگ-چی کو، تحلیلگر قابل اعتماد فاش کرده بود که این شرکت تفاوت‌های بین مدل‌های پرو و غیرپرو و همچنین نسخه‌های پرو و مکس را افزایش خواهد داد.

بیشتر بخوانید  حقایقی درباره اپل که حتما نمی دانستید!

با استراتژی جدید، به نظر می رسد اپل فروش پایدار تمام مدل های آیفون در سال آینده را هدف قرار داده است.

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : آیفون 15 پلاس احتمالا ارزان تر آیفون 14 پلاس است

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *