آنتی ویروس پادویش

آیفون 15 در بخش باتری پیشرفت بزرگی می کند

آیفون 15 در بخش باتری پیشرفت بزرگی می کند

آیفون 15 اپل که هنوز عرضه نشده، اخیراً موضوع گمانه زنی های زیادی بوده است. شایعه شده که آیفون های پرچمدار بعدی اپل پتانسیل سرعت شارژ بالایی دارند. شایعه شده که با ارتقای فناوری باتری اپل، آیفون 15 با یک بسته باتری انباشته عرضه خواهد شد. انتظار می‌رود که رویکرد انباشته، عمر باتری را افزایش داده و شارژ آیفون 15 را به 40 وات باز کند.

در حال حاضر، آیفون 14 دارای حداکثر سرعت شارژ 30 وات است و جهش به سرعت 40 وات بسیار قابل توجه خواهد بود. یکی از کارشناسان توییتر، @RGcloudS می گوید که افزایش سیمی به 40 وات برای آیفون 15 می تواند به سرعت شارژ تا 20 وات از طریق MagSafe تبدیل شود. با این حال، هیچ تضمینی وجود ندارد که فناوری جدید با آیفون 15 همراه شود، زیرا برخی گمانه زنی ها این فناوری را به آیفون 16 مرتبط می کنند. همچنین پیش بینی شده که تغییر اپل به USB-C سرعت شارژ آیفون های نسل بعدی را افزایش داده است.

با این حال واضح بوده که چندین دلیل دیگر برای افزایش احتمالی سرعت شارژ آیفون 15 وجود دارد. برای یکی، بسته باتری انباشته به این معنی است که اپل ممکن بوده در چنین سناریویی از چالش گرمای بیش از حد موجود عبور کرده باشد. خاطرنشان می شود که شارژ 40 واتی هنوز کیلومترها با استاندارد طلایی در سرعت شارژ بالای 100 وات فاصله دارد.

آیفون 15 قرار است در سپتامبر 2023 معرفی شود. با نزدیک شدن به تاریخ عرضه، انتظار می رود گمانه زنی های بیشتری در مورد آیفون 15 وجود داشته باشد. انتظار می رود این مدل دوام و عملکرد شناخته شده اپل را برجسته کند.

در دیگر خبرها طبق گزارش ها و شایعات، مدل های آیفون 15 و آیفون 15 پرو از نظر طراحی خارجی تغییرات عمده ای را به همراه خواهند داشت. در حالی که این شرکت مناسب می‌داند تا سهم عادلانه‌ای از عناصر متمایز را ارائه دهد، آیفون 15 بسیار شبیه به آیفون 15 پرو خواهد بود.

افشای جدید نمای جلوی مدل‌های آیفون 15 و آیفون 15 پرو را نشان می‌دهد که هدف آن بازتاب تغییراتی است که قبلاً گزارش داده‌ایم، شیشه روکش آیفون 15 پرو حاشیه‌های باریک‌تری را نشان می‌دهد و می‌توان دید که Dynamic Island به هر چهار مدل عرضه خواهد شد.

بیشتر بخوانید  آیا قرار است عینک‌های AR اپل جای گوشی‌های هوشمندمان را بگیرد؟

تصویر شیشه جلو توسط Ice Universe به اشتراک گذاشته شد که سابقه معتبری در مورد محصولات اپل دارد. این تصویر دو مجموعه از سری آیفون 15 را نشان می‌دهد، یکی با بریدگی داینامیک آیلند و دیگری حاشیه‌های باریک‌تر. مجموعه بالا Dynamic Island را در هر چهار مدل آیفون 15 نشان می دهد. قبلاً گزارش داده بودیم که به دلیل فروش ضعیف سری آیفون 14، اپل در حال برنامه ریزی برای ارتقای عمده مدل های استاندارد است.

این افشا آیفون 15 و آیفون 15 پلاس را با بریدگی جزیره دینامیک نشان می دهد که اندازه ای برابر با آیفون 15 پرو و آیفون 15 پرو مکس دارد. این بدان معنی است که جلوی کل خانواده آیفون 15 کاملا مشابه خواهد بود زیرا اپل قصد دارد بریدگی را به نفع یک حالت بیضی و یک برش دایره ای کاهش دهد. با این حال، ممکن است این پایان کار نباشد زیرا این شرکت می‌تواند در حال برنامه‌ریزی برای عرضه آیفون SE 4 با Face ID تعبیه‌شده در بریدگی مشابه آیفون 14 باشد.

در حالی که کل سری آیفون 15 دارای یک بریدگی داینامیک آیلند است، تنها مدل های آیفون 15 پرو حاشیه های باریک تر خواهند داشت. در تصویر مشاهده می کنید که آیفون 15 پرو و آیفون 15 پرو مکس دارای حاشیه های بسیار کوچک تری در مقایسه با آیفون 15 و آیفون 15 پلاس هستند. حاشیه‌های باریک‌تر ظاهری تازه در مدل‌های «Pro» با کناره‌های کمتر دارای حاشیه ارائه می‌دهد. قبلاً گفته بودیم که حاشیه‌های آیفون 15 پرو می‌تواند یکی از باریک‌ترین قاب‌های گوشی‌های هوشمند باشد.

برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند و نباید به شایعات پرداخت.

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : آیفون 15 در بخش باتری پیشرفت بزرگی می کند

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *