آنتی ویروس پادویش

آیفون 15 با دوربین بهبودیافته از راه می رسد

آیفون 15 با دوربین بهبودیافته از راه می رسد

اپل از فروش آیفون 14 و 14 پلاس چندان خوشحال نبود. هر دو دستگاه در مقایسه با Pro و Pro Max عملکرد بسیار بدی داشتند. خب، قبلاً شایعاتی در مورد اینکه اپل پس از مشاهده عملکرد آن گوشی‌ها، خط تولید آیفون 15 را به گونه‌ای متفاوت شکل داده بود.

و به نظر می رسد که غول کوپرتینویی تصمیمات درستی می گیرد. درز اخیر نشان می دهد که آیفون 15 و 15 پلاس ممکن است با یک ارتقاء گسترده دوربین عرضه شوند. به طور دقیق، یک «برآمدگی دوربین جدید» روی تلفن‌ها وجود خواهد داشت که باعث می‌شود گوشی‌های غیر پرو برای افراد جذاب‌تر شوند.

تا آنجا که اطلاعات مربوط به سیستم دوربین جدید وجود دارد، همه چیز در حال حاضر بسیار کمیاب است. تمام آنچه در مورد دوربین های آیفون 15 و 15 پلاس می دانیم از ShrimpApplePro است. او جزئیات را در توییتر به اشتراک گذاشت و از پاسخ به سؤالات مردم خودداری کرد.

اما این نشت احتمالات زیادی را برای سیستم دوربین آیفون 15 و 15 پلاس باز کرد. طبق شایعات قبلی، تنظیمات دوربین شامل یک سنسور اصلی 48 مگاپیکسلی است. و از آن‌ها، ما به نوعی به این نتیجه رسیدیم که گوشی‌ها دارای دوربینی مشابه آیفون 14 پرو و 14 پرو مکس خواهند بود.

در مقایسه، آیفون 14 و 14 پلاس دارای سنسور اصلی 12 مگاپیکسلی بودند. بنابراین، این احتمال وجود دارد که اپل مجبور شده باشد فقط برای ادغام دوربین 48 مگاپیکسلی در آیفون 15 و 15 پلاس، برآمدگی دوربین را افزایش دهد.

YouTuber Vadim Yuryev دیدگاه متفاوتی در مورد توییت ShrimpApplePro دارد. به گفته وی، برآمدگی دوربین جدید برای وجود یک دوربین اضافی وجود دارد. این بدان معناست که آیفون 15 و 15 پلاس احتمالاً یک سنسور تله فوتو در پشت دارند.

مهم نیست که در چه موردی است، هیچ یک از این اطلاعات را بدون مقداری نمک نگیرید. و مانند همیشه، زمانی که اطلاعات جدیدی در مورد دوربین گوشی‌ها به دست آمد، با به‌روزرسانی‌های بیشتری باز خواهیم گشت.

منبع

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  از نظر دیسپلی میت آیفون X بهترین صفحه نمایش را در بین گوشی های رده بالا در بازار دارد

نظرات در مورد : آیفون 15 با دوربین بهبودیافته از راه می رسد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *