آیا GALAXY S23 FE هرگز معرفی نمی شود؟

آیا GALAXY S23 FE هرگز معرفی نمی شود؟

سامسونگ به خاطر پرچمدارانش مانند گلکسی اس 23 اولترا و اس 22 اولترا شناخته می شود، اما نسخه های “FE” یا Fan Edition را نیز منتشر می کند. این دستگاه ها مقرون به صرفه هستند و برخی ویژگی ها مشابه نمونه های پرچمدار خود هستند. طرفداران از زمان عرضه Galaxy S21 FE در ژانویه 2022 منتظر نسل بعدی Galaxy FE بودند.

شایعات در مورد عرضه آتی گلکسی اس 22 FE بسیار گسترده بود، اما پس از آن این شایعات به احتمال گلکسی اس 23 FE تغییر یافت. با این حال، آخرین اخبار حاکی از آن است که Galaxy S23 FE ممکن است اصلاً اتفاق نیفتد.

افشاگر معروف Roland Quandt که به دلیل اطلاعات داخلی قابل اعتماد خود شناخته می شود، اخیراً در توییتی نوشت که “به نظر نمی رسد” گلکسی S23 FE امسال یا حتی در آینده وجود داشته باشد.

علیرغم گزارش های متناقض در مورد عرضه S23 FE، می توان حدس زد که Quandt اطلاعاتی در مورد عرضه این گوشی در صورت به زودی در اختیار خواهد داشت. فقدان اطلاعات در مورد S23 FE نه تنها این مورد را نشان می دهد، بلکه ممکن است به زودی شاهد FE دیگری از سامسونگ نباشیم.

سامسونگ با آمار دو مدل قبلی Fan Edition راحت نیست. به نظر می رسد که سامسونگ ترجیح می دهد مصرف کنندگان یک دستگاه میان رده سری A یا یک مدل پرچمدار سال قبل را با بودجه مشابه به جای انتخاب نسخه FE خریداری کنند.

هنوز خیلی زود است که بگوییم برنامه های سامسونگ برای سری Fan Edition چیست. ممکن است سامسونگ گلکسی S23 FE را در تاریخ بعدی عرضه کند یا تصمیم بگیرد که این سری را به طور کامل متوقف کند. با توجه به شرایط، احتمال زیادی وجود دارد که شرکت بتواند خط تولید FE را متوقف کند.

شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه سامسونگ ممکن است از عرضه گلکسی A74 به نفع گلکسی اس 23 FE صرف نظر کند. با این حال، با توجه به سرنوشت نامشخص S23 FE، ممکن است سامسونگ تصمیم بگیرد که تنها گلکسی A54 و گلکسی S23 پایه را به‌عنوان گوشی‌های هوشمند میان‌رده و سطح بالا برای سال 2023 عرضه کند.

بیشتر بخوانید  سیستم تشخیص چهره ی گلکسی اس 9 سامسونگ سریع تر خواهد بود

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : آیا GALAXY S23 FE هرگز معرفی نمی شود؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *