آنتی ویروس پادویش

آیا نیمی از جواب‌های ChatGPT در کد نویسی اشتباه است؟

چت جی پی تی در کد نویسی خطا دارد

پژوهشگران  در یک تحقیق و بررسی متوجه شدند که بیش از نیمی از پاسخ‌های چت جی پی تی( ChatGPT) برای کسانی که بدنبال کدنویسی  هستند پاسخ ها دارای خطا و اشتباه می باشد.

آیا به پاسخ چت جی پی تی  در کد نویسی می توان اعتماد کرد؟

در یک پژوهش که  توسط محققان تحقیق بررسی شده معلوم شده، کسانی که برای کدنویسی به دنبال پاسخ صحیح هستند باید بدانند بیش از نیمی از پاسخ های دریافتی دارای خطا است که به طور کلی غیر قابل قبول می‌باشد.

پژوهشگران  با بررسی بیش از پانصد پرسش و پاسخ شغلی ChatGPT متوجه شدند که بیش از ۵۲ درصد ازپاسخ های چت جی پی تی ChatGPT  اشتباه بوده و هشتاد درصد از جواب ها که به یک کاربر می‌دهد طولانی‌تر است و هفتاد درصد از این جواب ها دارای تناقض با نمونه ای است که یک کاربر آن را نوشته است و همچنین این مساله در جواب های قبلی چت جی پی تی ChatGPT نیزدیده شده که نشانه‌هایی از اشتباهات و ارائه پاسخ‌های خطا بود.

محققان در این تحقیق متوجه شده اند که برخی کدنویسان بدون اینکه متوجه اشتباه پاسخ چت جی پی تی ChatGPT شوند از پاسخ‌ها استفاده می‌کنند زیرا پاسخ های ارائه شده مشابه  به ادبیات منابع آموزشی بوده و پاسخ‌های مودبانه می‌دهد. آنها معتقدند که کاربران باید نگرش منفی خود را در برابر جواب های ای اشتباه چت جی پی تی  ChatGPT تغییر دهندو به برخی پاسخ‌های دریافت شده توجه نکنند.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : آیا نیمی از جواب‌های ChatGPT در کد نویسی اشتباه است؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *