آیا می توانید META AI (متا هوش مصنوعی)را غیرفعال کنید؟ هر آنچه که باید بدانید

meta-makes-ai-language-model-opensource

هیچ راهی برای خاموش کردن مستقیم متا هوش مصنوعی در برنامه ها وجود ندارد. بله درست خواندید متا با مدل های AI منبع باز خود را به عنوان این شرکت دوستدار عمومی معرفی کرده است. با این حال، اجازه ندادن به افراد برای خاموش کردن ویژگی‌هایی که نمی‌خواهند مشکل به نظر می‌رسد. در اینجا چند راه حل وجود دارد که می توانم پیشنهاد کنم.

روش 1: مسدود کردن نمایه متا هوش مصنوعی در اینستاگرام و فیس بوک

در انجمن هایی مانند Reddit ادعا کرده اند، این روش برای چندین کاربر کارآمد بوده است. اکانت متا هوش مصنوعی را در اینستاگرام و فیسبوک جستجو و باز کنید و اقدام به مسدود کردن آن کنید. نوار جستجو به رفتار عادی خود باز خواهد گشت. اما لازم نیست نگران باشید حتی با هوش مصنوعی متا، نوار جستجو همچنان مانند گذشته کار می کند.

با این حال، Meta AI به عنوان یک ربات چت در واتس اپ و مسنجر وجود دارد. هیچ راهی برای مسدود کردن و خلاص شدن از شر آن وجود ندارد.

در فیس بوک: از نوار جستجو برای جستجوی متا AI استفاده کنید. حساب را باز کنید، روی سه نقطه ضربه بزنید و از دکمه بلاک استفاده کنید.

روش 1: مسدود کردن نمایه متا هوش مصنوعی در اینستاگرام و فیس بوک

در اینستاگرام: از نوار جستجو برای جستجوی متا AI استفاده کنید. حساب را باز کنید، روی سه نقطه ضربه بزنید و از دکمه Block استفاده کنید.

متأسفانه، برای برخی از کاربران، متا یک به روز رسانی را برای این راه حل اصلاح کرده است و ممکن است کار نکند. به جای آن می توانید روش زیر را امتحان کنید.

روش 2: نسخه برنامه را کاهش دهید

نصب نسخه ای از برنامه قبل از انتشار Meta AI می تواند به شما در رفع مشکل کمک کند. می‌توانید اینستاگرام، فیسبوک، واتس‌اپ یا مسنجر را حذف کنید و نسخه قدیمی‌تر برنامه را از منبع شخص ثالث دانلود کنید.

توجه: این روش فقط برای دستگاه های اندرویدی کار می کند. نمی‌توانید برنامه‌هایی را از منابع خارجی در آیفون خود نصب کنید.

سلب مسئولیت: با احتیاط ادامه دهید – شما در حال دانلود یک برنامه Android از یک منبع خارجی هستید. Guiding Tech Media مسئولیتی در قبال آسیب وارده به دستگاه شما ندارد.

مرحله 1: فیس بوک یا اینستاگرام را حذف نصب کنید. به برنامه فیس بوک، اینستاگرام، واتس اپ یا مسنجر در APKMirror بروید و نسخه قدیمی برنامه را دانلود کنید.

حذف واتس اپ چت های شما را حذف می کند. فقط در صورتی این کار را انجام دهید که یک نسخه پشتیبان تهیه کرده باشید).

مرحله 2: هوش مصنوعی متا در 18 آوریل راه اندازی شد و می توانید یک فایل APK مربوط به قبل از آن را دانلود کنید. فایلی با عنوان “آلفا” یا “بتا” را دانلود نکنید. یک فایل APK را از لیست دانلود کنید و روی Download APK ضربه بزنید.

مرحله 3: فایل دانلود شده را باز کنید، روی Settings ضربه بزنید > allow from this source. روشن کنید. برنامه را باز کنید و وارد آن شوید؛ شما باید یک نوار جستجو بدون Meta AI پیدا کنید.

روش 3: به روز رسانی خودکار برنامه ها را غیرفعال کنید

همه کاربران به روز رسانی را دریافت نکرده اند که متا AI را اضافه می کند. اگر شما یکی از آن‌ها هستید و دوست دارید آن را به همین شکل حفظ کنید، نمی‌خواهید برنامه را به‌روزرسانی کنید یا اجازه دهید دستگاهتان به‌طور خودکار این کار را انجام دهد. بنابراین، می توانید به روز رسانی خودکار را در دستگاه های آیفون یا اندروید خود غیرفعال کنید.

در دستگاه Android خود، برنامه را در فروشگاه Play باز کنید. روی نماد سه نقطه ضربه بزنید و تیک گزینه Enable Auto Updates را بردارید.

در آیفون خود، به Settings > App Store بروید و دکمه بارگیری برنامه، به‌روزرسانی‌های برنامه و بارگیری خودکار در داده تلفن همراه را غیرفعال کنید. نمی‌توانید به‌روزرسانی‌های خودکار را برای برنامه‌های جداگانه در iOS غیرفعال کنید.

Disable-App-Updates-

به این پست امتیاز بدید

https://www.guidingtech.com/can-you-disable-meta-ai/

نظرات در مورد : آیا می توانید META AI (متا هوش مصنوعی)را غیرفعال کنید؟ هر آنچه که باید بدانید

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *