پادویش

تپسی هک شد : واکنش تپسی چه بود ؟

تپسی هک شد

به گزارش زوم تک اطلاعات کاربران تپسی شامل مسافران و رانندگان هک شده است براساس اسنادی که به دست زوم تک رسیده است اطلاعات کاربران تپسی شامل شماره تماس نام و نام خانوادگی و آدرس مسافران هک شده است.

مدارکی به دست زوم تک رسیده است که از نفوذ هکر ها به شرکت تپسی خبر می دهد.

تیمی که ادعای هک تپسی را کرده است نمونه اطلاعات از این نفوذ را در کانال خبری خود ارائه کرده است https://t.me/irleaks/11 این اطلاعات در این کانال قرار گرفته است.

بروز رسانی : 

واکنش مدیر عامل تپسی میلاد منشی پور به نشت اطلاعات کاربران

میلاد منشی پور مدیر عامل تپسی اعلام کرد که هکر ها به دنبال اخاذی از این شرکت بوده اند وی از این اتفاق بوجود آمده از مشتریان و رانندگان این مجموعه عذر خواهی کرد و مسئولیت این اتفاق را پذیرفت.

اطلاعات کاربران تپسی هک شد

تپسی هک شد !

تا کنون هیچ بیانیه ای از سمت تپسی در مورد هک این اپلیکیشن و سامانه منتشر نشده است سایت خبری زوم تک منتظر پاسخ این شرکت در مورد فاش شدن اطلاعات این شرکت می باشد.

هک تپسی

تیم هکری IRLeaks از هک شدن این اطلاعات خبر داده است و برای فروش این اطلاعات مبلغ 35 هزار دلار از در کانال خبری خود خبر داد ، تا این لحظه هیچ واکنشی از سمت تپسی انجام رخ نداده است.

نمونه ای از اطلاعات منتشر شده هک تپسی

نمونه ای از اطلاعاتی که هکر تپسی منتشر کرده است.

هک تپسی

درباره شرکت تپسی

تپسی، یک سامانه هوشمند درخواست حمل‌ونقل آنلاین است که هدفش سهولت، ایمنی و اقتصادی‌تر کردن سفرهای درون شهری است. ما با تکیه بر تکنولوژی، به ایجاد تأثیر چشمگیر و بلندمدت در زندگی مردم کشورمان می‌پردازیم. تمرکز ما بر حوزه حمل و نقل است و با تشکیل یک تیم حرفه‌ای و بهره‌گیری از فناوری‌های پیشرفته، سعی داریم مسائل پیچیده حمل و نقل شهری را حل کنیم.

تپسی امروز با ارائه سرویس‌های متنوع در حوزه حمل و نقل داخل شهری، همراه شماست. ما با تیمی متخصص ایرانی، نرم‌افزار تپسی را توسعه و پیاده‌سازی کرده‌ایم و بر افتخار می‌آوریم که توانسته‌ایم در طول فعالیت خود، متخصصینی از جمله رتبه‌های برتر کنکور، المپیادی‌ها و نخبگانی که به کشور بازگشته‌اند، را به خود جذب کنیم.

برخی از آمار و اطلاعات مربوط به تپسی عبارتند از:

– سال تاسیس: ۱۳۹۵
– تعداد سرویس‌ها: ۸
– تعداد شهرهای فعال: بیش از ۱۵
– تعداد نیروی انسانی فعال: بیش از ۱۰۰۰
– تعداد رانندگان ثبت‌نام شده: بیش از ۱٫۴ میلیون

داستان تپسی در بهمن ۱۳۹۴ آغاز شد. زمانی که میلاد منشی‌پور و حمید مهینی با هدف راه‌اندازی یک کسب و کار اینترنتی به کشور بازگشتند و با همراهی هومن دمیرچی، اساسات تپسی را فراهم کردند. سپس با همکاری یک تیم ده نفره از برنامه‌نویسان متخصص کشور، محصول تپسی طراحی و توسعه یافت. نسخه اولیه تپسی در خرداد ۱۳۹۵ به بازار عرضه شد. در طول این دوران، سرمایه‌گذاری اولیه شرکت توسط سه بنیان‌گذار تأمین شد. تپسی سپس با سرعتی قابل توجه رشد کرد و در چند مرحله، سرمایه مورد نیاز برای رشد خود را جذب کرد. در حال حاضر، تپسی در ۱۳ استان کشور به همرتپسی، یک سامانه هوشمند درخواست حمل‌ونقل آنلاین است که باعث تسهیل، ایمنی و کاهش هزینه‌های سفرهای داخل شهری می‌شود. ما به عنوان یک تیم حرفه‌ای با تمرکز بر حوزه حمل و نقل، بهره‌برداری از فناوری‌های پیشرفته برای حل مسائل چالش‌برانگیز در حمل و نقل شهری را هدف قرار داده‌ایم.

تیم زوم تک منتظر پاسخ شرکت تپسی در مورد اینکه تپسی هک شده یا خیر هستیم.

4.4/5 - (8 امتیاز)

نظرات در مورد : تپسی هک شد : واکنش تپسی چه بود ؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *