پادویش

آپدیت جدید گوگل باگ گوشی های پیکسل را برطرف می کند

آپدیت جدید گوگل باگ گوشی های پیکسل را برطرف می کند

دستگاه‌های پیکسل گوگل از به‌روزرسانی‌های به‌موقع بهره می‌برند، به‌ویژه کسانی که در برنامه بتای Android 13 ثبت‌نام کرده‌اند. نسخه بتای 2 پلتفرم سه ماهه اندروید 13 (QPR) 2 اوایل این ماه، در 10 ژانویه منتشر شد. به روز رسانی برخی از اشکالات دستگاه را برطرف کرد. آپدیت بعدی برای هفته اول فوریه برنامه ریزی شده بود، با این حال، گوگل زودتر از حد انتظار آن را منتشر کرد.

فرادرس

آپدیت 9 مگابایتی دو اصلاح مهم داشت. یکی از رفع اشکالی بود که دستگاه‌ها را مجبور می‌کرد به شبکه‌های 5G متصل نشوند، حتی اگر یکی در دسترس باشد. راه‌حل دوم مربوط به اشکالی بود که در آن دستگاه‌ها پس از دریافت فرمان غیرفعال کردن لایه رمزگذاری برای آن اتصال، نمی‌توانستند اتصال بلوتوث موجود، حتی یک اتصال رمزگذاری شده را قطع کنند. این به‌روزرسانی با شماره ساخت T2B2.221216.008 برای همه دستگاه‌های پیکسل سازگار که بخشی از برنامه بتای Android 13 QPR هستند در دسترس است. این شامل Pixel 4a، Pixel 4a (5G)، Pixel 5، Pixel 5a، Pixel 6، Pixel 6 Pro، Pixel 6a، Pixel 7 و Pixel 7 Pro است.

اگر به دنبال عضویت در برنامه Android 13 QPR2 Beta هستید، از این پیوند در اینجا دیدن کنید و دستگاه پیکسل خود را از لیست انتخاب کنید. هنگامی که این کار را انجام دادید و دکمه ای با عنوان “Opt-in” را مشاهده کردید، روی آن ضربه بزنید و دستورالعمل ها را دنبال کنید. به خاطر داشته باشید، با این حال، پس از ثبت نام در برنامه، باید گوشی خود را پاک کنید تا از برنامه بتا خارج شوید.

از طرف دیگر، می‌توانید منتظر بمانید تا نسخه پایدار آینده اندروید 13 QPR2 را نصب کنید، که باید در تاریخ 6 مارس عرضه شود. برای کسب جزئیات بیشتر به بخش تنظیمات و بروزرسان نرم افزاری گوشی خود مراجعه کرده تا مشخص شود این آپدیت را دریافت کردید یا خیر. اگر دارای محصول گوگل باشید قطعا آپدیت دردسترس قرار گرفت.

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : آپدیت جدید گوگل باگ گوشی های پیکسل را برطرف می کند

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *