پادویش

آپدیت امنیتی آوریل برای Galaxy A52s منتشر شد

آپدیت امنیتی آوریل برای Galaxy A52s منتشر شد

سامسونگ به‌روزرسانی نرم‌افزاری جدیدی را برای گوشی هوشمند دیگر خود منتشر کرد. این بار گلکسی A52s است که دومین آپدیت جدید خود را پس از انتشار One UI 5.1 در برزیل دریافت می کند. همین به‌روزرسانی باید در آینده به بازارهای بیشتری راه پیدا کند، اما در حال حاضر در دسترس بودن آن کاملاً محدود است.

آخرین به‌روزرسانی Galaxy A52s آپدیت امنیتی آوریل 2023 را ارائه می‌کند که بیش از 60 آسیب‌پذیری موجود در نرم‌افزار اندروید و سامسونگ را برطرف می‌سازد. به‌روزرسانی با شماره ساخت A528BXXU2EWC5 همراه است و می‌توان آن را مستقیماً از طریق تنظیمات » منوی به‌روزرسانی نرم‌افزار دریافت کرد.

با توجه به شماره ساخت، این به‌روزرسانی جدید Galaxy A52s فقط آپدیت امنیتی آوریل را به دستگاه نمی‌آورد. متأسفانه، در حال حاضر هیچ تغییری در دسترس نیست. در واقع، سامسونگ برزیل از زمان انتشار اندروید 12 و رابط کاربری One UI 4 در یک سال پیش، صفحه تغییرات گلکسی A52s خود را به‌روزرسانی نکرده است، بنابراین برای جزئیات بیشتر باید منتظر باشیم تا این به‌روزرسانی به بازارهای دیگر برسد.

در اخباری مرتبط Diversification یا تنوع بخشی یک اصطلاح مالی و تجاری بوده که سامسونگ در آن بسیار خوب عمل کرد. نه تنها شرکت‌های دیگر در این مجموعه وجود دارند که Samsung Electronics می‌تواند قطعاتی مانند باتری‌ها، چیپ‌ست‌ها و حسگرهای تصویر را از آن‌ها تهیه کند، بلکه مجموعه‌ای از لوازم دیگر در سراسر جهان هم وجود دارد.

سامسونگ SDI و ATL چین تامین کننده باتری سامسونگ الکترونیکس بوده اند. این جزء حیاتی اغلب از ال‌جی نیز تهیه شده و به نظر می‌رسد که سامسونگ الکترونیکس این کار را بار دیگر برای گوشی‌های تاشوی آینده‌اش انجام خواهد داد.

گزارش‌هایی از کره جنوبی منتشر شده که حاکی از آن است سامسونگ الکترونیکس باتری‌های Galaxy Z Fold 5 و Galaxy Z Flip 5 را نیز از LG Energy Solution تامین خواهد کرد. این اولین بار نیست که ال‌جی باتری این گوشی‌های تاشو را تامین می‌کند. در واقع طی سه سال گذشته این کار را انجام داد.

باتری های راه حل انرژی ال جی برای سایر دستگاه های سامسونگ از جمله باتری های سری گلکسی اس و گلکسی نوت نیز تهیه شده است. بسیاری از گوشی‌های رده پایین و میان رده موجود نیز دارای باتری ال جی هستند. ال‌جی به Samsung SDI و China ATL به عنوان تامین‌کننده باتری‌های سری تاشو امسال می‌پیوندد.

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : آپدیت امنیتی آوریل برای Galaxy A52s منتشر شد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *