پادویش

آنر خدمات گوشی Honor Magic Vs را در چین ارائه می دهد

آنر خدمات گوشی Honor Magic Vs را در چین ارائه می دهد

چند هفته پیش، آنر از دومین گوشی هوشمند تاشو خود با نام Honor Magic Vs رونمایی کرد. این دستگاه در سه ماهه اول 2023 راهی بازارهای جهانی خواهد شد. با این حال، از هفته گذشته در چین به فروش می رسد.

به گفته یک وبلاگ نویس، این برند خدمات حکاکی شخصی را برای آخرین تاشو خود ارائه می دهد. جالب اینجاست که این شرکت چند روز پیش در معرفی گوشی به آن اشاره ای نکرد. وقتی به حکاکی شخصی روی محصولات الکترونیکی مصرفی فکر می کنید، اپل تنها برندی است که به ذهنتان خطور می کند. زیرا این تنها شرکتی است که سال ها این خدمات را به طور مداوم ارائه می دهد.

Honor سال گذشته خدمات حکاکی را برای Honor EarBuds 2 SE در چین معرفی کرد. اکنون این شرکت این سرویس را برای Honor Magic Vs نیز ارائه می دهد. اما متاسفانه محدودیت های خاصی وجود دارد. اولاً، مشتریان می‌توانند حکاکی شخصی را فقط روی نسخه مشکی مدل معمولی و مدل Ultimate که با ورودی قلم پشتیبانی می‌شود، انتخاب کنند.

علاوه بر این، تنها چند کاراکتر پشتیبانی می شود. به طور دقیق، Honor تنها به انتخاب 7 نویسه چینی، 15 حرف انگلیسی و علائم نگارشی اولیه اجازه می دهد. این به معنای عدم پشتیبانی از ایموجی ها است که در بین مشتریان اپل بسیار محبوب هستند. مهمتر از همه، Honor Magic Vs حکاکی شده واجد شرایط استاندارد ۷ روزه سیاست بازگشت بدون دلیل نیستند.

در نهایت، تا جایی که به محل مربوط می شود، مشتریان فقط می توانند روی لولای تاشو حکاکی کنند. ما مطمئن نیستیم که Honor حکاکی شخصی را به بازارهای جهانی بیاورد یا خیر. این برند به احتمال زیاد این خدمات را ارائه نخواهد کرد زیرا نسخه Ultimate را در خارج از سرزمین اصلی چین عرضه نمی کند. برای کسب جزئیات بیشتر باید به وب سای این شرکت مراجعه داشته باشید.

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : آنر خدمات گوشی Honor Magic Vs را در چین ارائه می دهد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *