آلکاتل Flash: نخستین تلفن همراه با 4 دوربین عکاسی

امروز آلکاتل از تلفن همراه Flash جدید خود پرده برداری کرد. تلفن همراه جدید آلکاتل Flash دارای چهار دوربین عکاسی می باشد. این در حالیست که بسیاری از کاربران تلفن های همراه استفاده از دو دوربین جلو و پشت برایشان معمول است و حتی تلفن همراه آیفون نیز دارای یک دوربین می باشد. به هر حال باید اخبار قدیمی را فراموش کنید و خودتان را به پیشروی تکنولوژی جدید آلکاتل بسپارید!

احتمالا شما تاکنون درباره دوربین های دوگانه در جلوی بسیاری از تلفن های همراه اعم از Oppo F3 و LG V10 شنیده اید. اما متاسفانه باید بگوییم این خبر هم قدیمی شده است. آلکاتل این بار از چهار دوربین شامل دو دوربین در جلو و دو دوربین در پشت گوشی تلفن همراه خود در مدل Flash بهره برده است. شما چه فکر می کنید؟ آیا تصور می کنید این تعداد دوربین برای یک دستگاه تلفن همراه زیاد از حد به نظر می رسد و یا کافیست؟

قابل ذکر است هر دو دوربین پشت تلفن همراه آلکاتل Flash دارای سنسورهای 13 مگاپیکسل می باشد. این در حالیست که یک دوربین پشت آن رنگی و دیگری مونوکرومیک (تک رنگ) است. دو دوربین جلوی تلفن همراه 8 مگاپیکسل و دیگری 5 مگاپیکسل می باشند.

هنوز هیچگونه اخباری درباره قیمت گذاری و یا زمان در دسترس قرار گرفتن این گوشی تلفن همراه نداریم اما می دانیم که بر روی سیستم عامل اندروید Marshmallow اجرا می شود. آلکاتل Flash دارای صفحه نمایش 5.5-اینچ با کیفیت 1080p و قدرت یافته با پردازنده Helio X20 می باشد.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : آلکاتل Flash: نخستین تلفن همراه با 4 دوربین عکاسی

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *