آنتی ویروس پادویش

آشکار شدن وزن شیائومی 14

آشکار شدن وزن شیائومی 14

با افزایش هیاهوی پیرامون شیائومی 14، دیروز یک بلاگر چینی به طور تصادفی وزن پرچمدار آینده شیائومی را به اشتراک گذاشت و فاش کرد. روز گذشته در یک پست حذف شده در Weibo، بلاگر فناوری چینی، چن ژن، به سایت رسانه اجتماعی چینی Weibo رفت تا دو عکس مرموز را به اشتراک بگذارد که وزن یک گوشی هوشمند اندرویدی معرفی نشده را که به زودی در چین عرضه می شود، نشان می دهد.

بر اساس تاریخچه پست بلاگر، می توان فرض کرد که ظاهراً این یکی از دستگاه های Xiaomi ، به احتمال زیاد Xiaomi 14 استاندارد است. بلاگر همچنین یکی از مقصرانی بود که سال گذشته جزئیاتی از پرچمدار شیائومی 13 را چند روز قبل عرضه به بیرون درز داد. در مورد پست حذف شده Weibo، نشان می دهد که دستگاه آینده در دو گزینه وزنی در دسترس خواهد بود: 199.2 گرم و 194.2 گرم، ظاهراً اشاره می کند که دستگاه در یک گزینه پشتی چرم PU و یک گزینه پشت شیشه ای سرامیکی مانند سال گذشته در دسترس خواهد بود.

همانطور که قابل مشاهده است، شیائومی 14 حدود 10 گرم از شیائومی 13 سنگین تر است. افزایش وزن می تواند به دلیل سنسور دوربین بزرگتر، باتری بزرگتر یا احتمالاً لنز Leica Summilux اضافه شده به دستگاه باشد. همچنین می تواند همه موارد فوق و شاید برخی ویژگی های اضافی باشد که به ساخت اضافه می کند.

شیائومی 14 با وزن سنگین تر

در دیگر خبرها چندین تولید کننده تلویزیون های هوشمند به دلیل عملکردشان در نمایش تبلیغات هنگام روشن بودن تلویزیون، که به تبلیغات بوت معروف است، مورد بررسی قرار گرفته اند. این تبلیغات می تواند خسته کننده باشد زیرا فعال شدن تلویزیون را کند کرده و تجربه کاربر را مختل می کند.

آنها به عنوان یک تاکتیک درآمدزا برای تولید کنندگان و ارائه دهندگان محتوا برای تبلیغ محصولات و خدمات به کاربران پس از فعال سازی تلویزیون عمل می کنند. قابل توجه است که نهادهای نظارتی در چین بر تغییراتی در این زمینه فشار آورده اند. به عنوان مثال، کمیسیون حمایت از مصرف کننده جیانگ سو اخیراً از سازندگان تلویزیون خواسته است که ویژگی «خاموش کردن با یک کلیک» را برای این تبلیغات در نظر بگیرند.

بیشتر بخوانید  شیائومی و معرفی روتر Router AX3000T

LeTV، یک برند تلویزیونی که این دستورالعمل را رعایت نکرد، با عواقب قانونی روبرو شد. یک حکم دادگاه موظف شد که LeTV باید از وجود “ویژگی خاموش کردن با یک کلیک” برای تبلیغات بوت خود اطمینان حاصل کند و بر حقوق مصرف کننده در فضای رسانه تأکید کند. در پاسخ به چنین فشارهای نظارتی، شیائومی تغییراتی را در ارائه تلویزیون خود اعلام کرده است. تلویزیون شیائومی اکنون گزینه ای برای «غیرفعال کردن تبلیغات بوت» ارائه می دهد. این تغییر به عنوان یک گام مهم در رسیدگی به نگرانی های مصرف کننده و رعایت الزامات قانونی تلقی می شود.

نکته مرتبط در این زمینه، بند 2 ماده 44 قانون تبلیغات چین است که به وضوح تصریح می کند که هر تبلیغاتی که به صورت پاپ آپ در پلتفرم های مبتنی بر اینترنت نشان داده می شود باید دارای دکمه بسته به راحتی در دسترس باشد و اطمینان حاصل شود که کاربران می توانند با یکبار کلیک آن را رد کنند.

چن ین جیانگ، معاون دبیرکل انجمن تحقیقات حقوق حمایت از حقوق مصرف کننده انجمن حقوقی چین، قبلاً نظرات خود را در این مورد بیان کرده است. وی در گفتگو با رسانه ها بر مسئولیت تولیدکنندگان تلویزیون در قبال مصرف کنندگان خود تاکید کرد. به گفته یین جیانگ، نه تنها اطلاعات باید به طور صادقانه و جامع ارائه شود، بلکه مصرف کنندگان نیز باید این توانایی را داشته باشند که تصمیم بگیرند آیا می خواهند این تبلیغات بوت را مشاهده کنند و برای چه مدت.

طبق گزارش اخیر، فروش تلویزیون چین در آگوست 2023 نسبت به سال قبل 20 درصد کاهش یافته است و حدود 2.95 میلیون دستگاه به صورت آنلاین فروخته شده است. برندهای سنتی، از جمله شیائومی و هایسنس، غالب بودند و هایسنس در فروش ماهانه پیشتاز بودند و با اندکی پیشی گرفتن از شیائومی. هر دو برند برای سال ها بازیگران کلیدی بازار تلویزیون چین بوده اند. چهار برند برتر بر روی تلویزیون های 100 اینچی تمرکز کردند که نشان دهنده روند بازار است.

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : آشکار شدن وزن شیائومی 14

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *