آنتی ویروس پادویش

آربیتروم با هدف جذب گیمرها، صندوقی عظیم به ارزش ۲۱۵ میلیون دلار راه‌اندازی کرد!

آربیتروم با هدف جذب گیمرها، صندوقی عظیم به ارزش ۲۱۵ میلیون دلار راه‌اندازی کرد!

آربیتروم با سرمایه‌گذاری ۲۱۵ میلیون دلاری، به دنبال فتح دنیای بازی‌های ویدیویی!

توسعه‌دهندگان شبکه آربیتروم، راه‌حل لایه ۲ اتریوم، در اقدامی جسورانه، بودجه‌ای کلان به ارزش ۲۱۵ میلیون دلار برای تقویت صنعت بازی در این اکوسیستم اختصاص دادند. این سرمایه‌گذاری عظیم از طریق برنامه‌ای به نام “کاتالیزور بازی” (GCP) انجام خواهد شد و طی سه سال آینده، ۲۲۵ میلیون توکن آربیتروم (ARB) به توسعه‌دهندگان بازی‌های ویدیویی در این شبکه تعلق خواهد گرفت.

این تصمیم با استقبال چشمگیر جامعه آربیتروم روبرو شده و 75 درصد از رای‌دهندگان به آن رأی مثبت دادند. حامیان اصلی این طرح، غول‌های دنیای ارزهای دیجیتال مانند ال‌توبیت، وینترمیوت و ترژر دائو بودند. در مقابل، برخی مخالفت‌هایی نیز با این برنامه وجود داشت که از جمله آنها می‌توان به نظرات منفی بلک‌ورکز ریسرچ و کملوت دائو اشاره کرد.

هدف اصلی GCP، جذب توسعه‌دهندگان و گیمرهای جدید به شبکه آربیتروم و رونق بخش بازی‌های ویدیویی در این پلتفرم است. در این راستا، استودیوهای نوپا می‌توانند تا سقف 500 هزار دلار ARB کمک مالی دریافت کنند و توسعه‌دهندگان بزرگ‌تر نیز می‌توانند از طریق توکن، سهام یا روش‌های مشابه، منابع مالی مورد نیاز خود را جذب نمایند.

برای اجرای این برنامه بلندپروازانه، شورایی متشکل از پنج متخصص در حوزه‌های مختلف مانند بازی، سرمایه‌گذاری خطرپذیر، تحلیل داده و حاکمیت دائو (DAO) تشکیل شده است. این شورا وظایف نظارتی بر حسن اجرای برنامه و انطباق آن با قوانین را بر عهده خواهد داشت و همچنین حق وتوی تصمیمات سرمایه‌گذاری و انتصابات تیم‌ها را نیز داراست.

با وجود چشم‌انداز مثبت و سرمایه‌گذاری کلان، قیمت توکن آربیتروم در حال حاضر روندی نزولی دارد. این ارز دیجیتال در روز گذشته با افت 1.4 درصدی به قیمت 0.9638 دلار رسید و حجم معاملات آن نیز 32.17 درصد کاهش یافت. با این حال، انتظار می‌رود سرمایه‌گذاری‌های استراتژیک از طریق برنامه کاتالیزور بازی، در نهایت به ثبات و بهبود عملکرد این توکن در بازار منجر شود.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : آربیتروم با هدف جذب گیمرها، صندوقی عظیم به ارزش ۲۱۵ میلیون دلار راه‌اندازی کرد!

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *