پادویش

آخرین نسخه بتا ویندوز 11 تنظیمات ذخیره سازی ابری را به گلکسی بوک می آورد

آخرین نسخه بتا ویندوز 11 تنظیمات ذخیره سازی ابری را به گلکسی بوک می آورد

مایکروسافت در حال عرضه دو نسخه بتا جدید برای لپ‌تاپ‌ها و رایانه‌های شخصی ویندوز 11 است و می‌توانید آن‌ها را روی Galaxy Book خود نصب کنید. نسخه 22623.1180 نسخه بتای ویندوز 11 با ویژگی های جدید عرضه می شود، در حالی که به روز رسانی بیلد 22621.1180 بتای ویندوز 11 ویژگی هایی را ارائه می دهد که به طور پیش فرض خاموش هستند. نکته اصلی این است که هر دو نسخه بتا صفحه تنظیمات جدیدی را برای ذخیره سازی ابری و بهبود ویجت ها به ارمغان می آورند.

فرادرس

نسخه 22623.1180 نسخه بتای ویندوز 11 یک صفحه جدید «عیب‌یابی مشکلات شبکه» دریافت می‌کند. صحبت از ویژگی جدید شد، به‌روزرسانی‌های جدید تغییرات بصری در میزان فضای ذخیره‌سازی OneDrive شما ایجاد می‌کنند. نوار ذخیره‌سازی ابری تلفیقی جدیدی وجود دارد که فضای ذخیره‌سازی مورد استفاده برای هر سرویس ذخیره‌سازی ابری را در رایانه شخصی شما نشان می‌دهد و همچنین اگر فضای ذخیره‌سازی شما کم شده باشد به شما اطلاع می‌دهد.

به غیر از فضای ذخیره سازی، تغییرات بصری شامل داده های پیوست Outlook نیز می شود. علاوه بر این، اکنون دیگر نیازی به ورود به ویجت‌ها در نسخه‌های بتا ندارید. می توانید آب و هوا را ببینید، ویجت ها را پین کنید و فید را بدون نیاز به حساب مایکروسافت ببینید. علاوه بر این، بخش «دریافت کمک» جای عیب‌یاب شبکه را گرفته است.

به غیر از همه این نکات برجسته و پیشرفت‌ها، تعدادی اصلاحات مربوط به نوار وظیفه، مدیر وظیفه و سینی سیستم وجود دارد. با کلیک کردن بر روی اینجا می توانید تمام جزئیات مربوط به این دو آخرین نسخه بتا را بررسی کنید. انتظار داریم مایکروسافت ویژگی های بیشتری را به سیستم عامل خود بیافزاید. سیستم عاملی که سال 2020 منتشر شد و توانسته با استقبال قابل توجهی رو به رو شود.

پیشتر نیز مشخص شد پشتیبانی از اندروید بزودی به ویندوز 11 افزوده خواهد شد. بنابراین باید منتظر انتشار نسخه نهایی بود.

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : آخرین نسخه بتا ویندوز 11 تنظیمات ذخیره سازی ابری را به گلکسی بوک می آورد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *